Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS przecież dla praworęcznego lepiej trzymać kierownice mocniejszą ręką ;). A tak na poważnie to tylko kwestia przyzwyczajenia bywało że w jeden dzień jeździłem lhd i rhd i nie robiło to problemu.
@Student_AWAS: Ja jeździłem kiedyś dużo osobowkami jak i ciężarówkami z kierownica po lewo po Europie a nawet po UK (jakieś 300.000 km) później zacząłem jeździć osobowkami bo już nie robię w zawodzie z kierownica po prawo po UK i Europie i śmiało mogę stwierdzić ze to

Jeden #!$%@?.

Szybko można się przyzwyczaić o ile nie jest się jakimś ograniczonym, kwestia pierwszych 10-20 km i jakoś leci

@gumon: dokładnie ;)
@FeyNiX: @gumon: nie mówię, że nie, ale dla mnie to jakieś nienaturalne :-).

Poza tym, np Australijczycy bardzo zwracają uwagę, by manetki kierunkowskazów i wycieraczek również były zamienione, bo np takie VW robi po prostu przekładkę kierownicy na zła stronę ;-).
@Student_AWAS to nie tylko VW we wszystkich europejskich masz manetki tak samo jak w lhd , ze zmienionymi spotkałem się raz w starej maździe 323, wtedy jak się zmieniło auto to było śmiesznie na początku ;)
@ShroudInMist: Te ich smaki są obrzydliwe szczególnie zielone które w Polsce to zielona cebula i są dobre a tam cebula + ocet, takie świństwo ze aż kwas. Te z krewetkami tez nie wiele lepsze bo smakują jak zdechły wieloryb
@gumon: no właśnie Korea i Japonia zwraca na to uwagę, spotkałem się z tym, bo sporo siedzę na caradvice.com.au i jakiś recenzent się do tego doczepił w recce VW :). Tak pewnie bym nei zwrócił na to uwagi nigdy.
@Student_AWAS: Ja miałem wcześniej Hondę produkcji jeszcze Japońskiej a teraz Mercedesa i wszystko pozostało jak jest. W tym mam automat ale w poprzednim ręczna skrzynia i trochę uciążliwe było zmienianie biegów i bawienie się migaczami ale tak to luz.