Wpis z mikrobloga

Ej #mikrokoksy #silownia #ketomorfoza , zjecie mnie pewnie, ale mam pytanko:
Ile brać kreatyny dziennie? Coś dzisiaj nie było napięcia na treningu, chyba muszę zacząć brać.
Jaki polecacie trening w domu, bo na siłkę troche #przegryw . Kreatynę widziałem na stronkach KFD i SFD,
to ta sama firma? Wielki knur na marsie, drugi knur na tv DzbanTV [ZOBACZ].
W ogóle kreatyna to nie podchodzi czasem pod sterydy? Bo nie chciałbym się pakować w jakieś specyfiki dziwne,
zostawmy to dla dużych chłopców z małymi jajkami.
Myślałem też ostatnio nad WPC, bo bez to chyba nie ma sensu ćwiczyć nie?
Od dzisiaj przechodzę na vege, oglądałem ostatnio The Game Changers i jestem przerażony. W ogóle redukcja już jakiś czas leci, a kompletnie nie chudnę, poza tym od miesiąca non stop bieguna, a nie ukrywam, że mam jakieś tam ambicje na IFBB ProBooster testosteronu jaki? Wczoraj #!$%@?łem na dipach, mnie tu boli, ktoś miał taki problem?
Pewnie zapytacie, jaki staż, wzrost, waga i wyniki, odpowiem: 182cm, 120kg, DL 99kg, ława w gumie 40zł, squat z hantelkami 20kg po obu stronach.
EBUEBEnoobBEUUEB DODZO WYKRES, KTÓRY SAM PRZED CHWILĄ ZROBIŁEM [ZOBACZ].
Obserwuję ostatnio na ig typka od keto, często wrzuca zdjęcia jedzenia, i muszę przyznać, że wyglądają jak gówno, ale ostatnio zrobiłem sam papu i było smaczne. Tutaj przepis-> Dżem ze świni z olejem lnianym, z pestkami dyni i kwarkami [ZOBACZ].
Dietkę ma ustaloną na 1800kcal i niestety nie daję rady tego przejeść, jaki gainer polecacie? Brutall Ass And Wallet Destructor będzie ok?
Biegałem dzisiaj trochę po pokoju za kotem, wliczać to do dziennej aktywności? Nie mogłem #!$%@? złapać, a #!$%@?ł mi nowy PR Skunksa. Po tej kreatynie i białku to nie będzie problemów z libido? coś brać na to? Problemów chyba nie ma, mieszkamy w kawalerce, jak matka z siorką się przebierają to coś tam dygnie.
Doposażam ostatnio trochę sprzęt na chacie, kupiłem moje dwie nowe koszulki WK, moim zdaniem jedyni naturale na polskim yt, te koszulki to do wyciskania, ostatnio czytałem, że przy dużych ciężarach warto zainwestować w koszulę.
Trzeba ćwiczyć, za tydzień lecimy ze szwagrem polować na SARMy, trochę się boję o dupę, ale mam nadzieję, że po kreatynie to je gołymi łapami zaduszę. Oby tylko nie zerwać klaty, bo po polowaniu od razu siłka na chacie wjedzie, testosteron #!$%@? będzie po huntingu, więc szkoda to zmarnować.
  • 8