Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale mnie #!$%@?ą te #!$%@? na #tibia walący ścierwo w hurtowych ilościach i okupujący expowiska po 6-12 h dziennie, #!$%@? sam jestem no lifem ale bez przesady, 2h staminy dziennie zbije i styknie, a taki typ #!$%@? jak diego maradona #!$%@? jak #!$%@? pół dnia
a spróbuj takiemu kiepowi wytłumaczyć że wypadałoby wpuścić też innych na respa, to od razu zaczyna panikować i miotać się jakbyś mu ostatnią kreskę dupą wciągnął
#!$%@?łem się ( ͠° °)
#narkotykizawszespoko
Sinti - #!$%@? ale mnie #!$%@?ą te #!$%@? na #tibia walący ścierwo w hurtowych ilości...

źródło: comment_sW0xjTdPTCd4hP1NFNWgQEFuuD10XzZO.jpg

Pobierz
  • 46
@fiku_miku: a w jakiej gierce tak grindujesz? wątpię abyś w tibi dał rade z bardzo wielu powodów których nie chce mi się wymieniać ale przede wszystkim trzeba mieć motywacje by tyle siedzieć, a tibia na wysokich lvlach już ci tej motywacji sama z siebie nie dostarczy (2-5 h aby wbić lvl który ci da +5 zycia i +15 many?) a robienie czegoś bez motywacji męczy 5 razy bardziej, żeby codziennie robić
@fbkq: on szczury walił? Pamietam ze jarał oporowo dużo, do stanu w którym zasypiał xD i potem jego znajomi byli na niego #!$%@? bo np. na bossy się nie stawił

Ogółem to jest tak ze dużo cpunow jest w tej gierce, to prawda, ale często jak się raz postawisz i utrzymasz na biciu mobow to tej drugiej osobie po prostu się znudzi. IMO xD