Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!

Jeśli nie lubicie awokado a chcielibyście je włączyć do diety to ta pasta jest idealna, tuńczyk zdecydowanie gra tu pierwsze skrzypce.

Pasta z tuńczyka i awokado

2 jajka L
1 puszka tuńczyka w sosie własnym (120g po odsączeniu)
120g awokado (jedno nieduże)
60g majonezu
1 łyżeczka soku z cytryny
Łyżka posiekanego szczypiorku
Sól, pieprz

Jajka ugotowane na twardo i pozostałe składniki połączyć rozgniatając widelcem lub w blenderze (jeśli wolicie gładką konsystencję).

MAKRO: 922kcal 77T 47B 8W

Zapraszam również na instagrama bo już za momencik 3k i nie mogę sie doczekać! :D ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko! 


Jeśli nie lubicie awokado a chcielibyście je włączy...

źródło: comment_0B9LS77tyjWeS1VJAtJUMWv7zSGeMZuw.jpg

Pobierz
  • 29
@chixi: jako, że nie orientuję się jakoś w diecie keto, to moje pytanie jest takie - co potem z dietą, jak się osiąga ten stan ketozy? Dalej należy jeść, jak się jadło czy jak to wygląda? Z ciekawości pytam :P
@opkahopka po adaptacji, czyli tych umownych 30 miesiącach dostosowujesz makro w zależności od celów (czyli np tniesz trochę tłuszczu jak redukujesz albo podbijasz wszystko jak trenujesz i robisz masę), cały czas trzymając niskie węgle, umiarkowane białko i wysokie tłuszcze.
Niektórzy adaptują bardzo rygorystycznie czyli bez nabiału, słodzików, owoców itd później właśnie takie rzeczy się włącza i generalnie da się jeść mniej więcej jak normalny człowiek ;)
@Xtreme2007 no zajebiste, wiesz ze nie wszyscy jedzą pięć posiłków dziennie? @Niekumaty_ nie dysponuję laboratoryjnymi metodami oznaczania kaloryczności, makro obliczam i podaję za producentami i tabelami wartości odżywczych, czasem nawet zdarza mi się pomylić. Ale robię to na prośbę Mirków i nie tylko. Wybacz szczerość, ale w nosie mam, że uważasz to za bezużyteczną informację :)