Wpis z mikrobloga

Siema mirki i mirabelki sprawa jest !!!. Czy ktoś z was uczy się, bądź uczył się (w sumie to uczeniem tego nazwać się nie da) w szkole Atut lider kształcenia?. Najprawdopodobniej będę procesował się z tą pseudo szkołą i szukam ludzi którzy również przez nich zostali oszukani. Wcześniejsza nazwa szkoły to AP Edukacja która również "skończyła" swoją działalność z wieloma procesami sądowymi (niestety dowiedziałem się o tym za późno). Sprawa wygląda tak, że pobierają pieniądze za naukę której nie ma. Nie ma zajęć, praktyk nic. Po roku jak coś mi nie pasowało (pierwszy semestr to edukacja online i z tego się wywiązali, ale co to za filozofia wrzucić materiał do internetu) zacząłem dzwonić kiedy będą zajęcia to słyszałem: a to strajk nauczycieli (kompletna bzdura ponieważ prywatna szkoła sama opłaca nauczycieli i sale), a to Pani dyrektorka spadła ze schodów, a to jest na L4 z innego powodu, a to jej ojciec jest ciężko chory i kazali mi cały czas czekać. Przez ostatni tydzień dzwoniłem do oddziału w Poznaniu i telefon jest wyłączony. Pojechałem do szkoły... jest zamknięta na wszystkie spusty mimo, że powinni pracować do godz.17. Dzwoniłem również do oddziału w Łodzi i Gdańsku również telefony wyłączone. Następnie dzwoniłem do oddziału w Warszawie i o dziwo ktoś odebrał. No, ale bardzo szybko sobie uświadomiłem. że najprawdopodobniej firma jest na słupa ponieważ Pani która odebrała powiedziała mi DOKŁADNIE TO SAMO co w oddziale w Poznaniu czyli : ona nic nie wie, jej przełożona czyli dyrektorka jest na L4, nie może mi podać do niej ani do właściciela telefonu i spróbuje się skontaktować z koordynatorem (podobno przełożony Pani dyrektor), ale sama nie wie kiedy on do mnie zadzwoni i czy w ogóle zadzwoni. Dowidziałem się że ta szkoła działa na zasadzie franczyzy i każdy oddział jest osobno, ale z tego co widzę dochodzę do wniosku, że ktoś chyba szybko chce zamknąć działalność i nie oddać pieniędzy, nie wspominając już o świadczeniu usług w postaci nauki. W związku z tym podjąłem odpowiednie kroki w postaci prawnika :). Szukam osób które miały, bądź mają problem z tą szkołą ponieważ jakby było nas więcej można zrobić pozew zbiorowy. Państwo z kartonu człowiek chce się uczyć, płaci za to, a na końcu robią go w konia.
#poznan #gdansk #lodz #warszawa #polska #pytanie
  • 5