Wpis z mikrobloga

Nie wiem czego nie zrozumiałeś w wiadomości pw, ale musisz być ostro ograniczony. Dałem Ci dowód, że zablokowali mi revoluta (screen na pw), na który wypłaciłem Twój refback.

Naucz się czytać i poczekaj - tłumaczyłem Ci, że czekam na support Revoluta, z którym jaja są jak berety. Napisałem też, że jak mi odpowiedzą to Ci dam znać. W gorącej wodzie jesteś kąpany.

Aktualnie za nowe refy wypłacam na swoje konto bankowe, z
steelu - Nie wiem czego nie zrozumiałeś w wiadomości pw, ale musisz być ostro ogranic...

źródło: comment_KHGCp7p9nKKP3Pwr3SlWAS0G7nYbcgUu.jpg

Pobierz
jak wspomniałem powyżej, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, przeczytaj jeszcze raz mój komentarz a dopiero potem swój który napisałeś po raz dziesiąty. Nie dociera nic do Ciebie
A usuwam bo robisz jako jedyna osoba na 20 spam, bo Ci nie odpisałem wczoraj w ciągu 2h, a potem gdy naprostowałem sytuację to sie pieklisz jak usrany. Nie martw sie, dostaniesz te 25zł. Więcej nie zamierzam się tłumaczyć bo coś musi być z Tobą nie tak jak nie rozumiesz. Milego
A usuwam bo robisz jako jedyna osoba na 20 spam, bo Ci nie odpisałem wczoraj w ciągu 2h, a potem gdy naprostowałem sytuację to sie pieklisz jak usrany. Nie martw sie, dostaniesz te 25zł. Więcej nie zamierzam się tłumaczyć bo coś musi być z Tobą nie tak jak nie rozumiesz. Milego


@steelu: jak możesz mówić ze ktoś spamuje skoro co kilka godzin sam wrzucasz identyczne wpisy
@steelu kolego. Mi zablokowali TransferGo a i tak ludziom wypłacałem hajs. Nie ma znaczenia że masz zablokowane jeśli ktoś zakładał z Twojego polecenia masz obowiązek mu zapłacić.
Revolut opisuje na czacie błyskawicznie :) Dziś zamykałem konto żony i w 15min sprawa zalatwiona była
@Fiuczer: co Ty "kolego" gadasz za bzdury, wchodząc tutaj widziałem kilkanaście postów, że nic nie wypłacasz, usuwasz posty a teraz masz czelność zabierać głos. Co do Revoluta to po blokadzie konta nie odpisują tak szybko - oddzielny support - tutaj masz "kolego" w załączniku screen od live agenta Revolut, który odpisał koleżance (odrębne konto, zapytała czemu właśnie nikt nie zajmuje się moją sprawą) bo ja cały czas czekam na kogoś kto
steelu - @Fiuczer: co Ty "kolego" gadasz za bzdury, wchodząc tutaj widziałem kilkanaś...

źródło: comment_UosktNBAh6lkekabZML7WQ27Q6gHswzJ.jpg

Pobierz
@Fiuczer: a napisałeś tu tylko po to swoją wypowiedź, żeby jednocześnie mi narobić koło dupy nie wiedząc nic na ten temat i zgarnąć ludzi, którzy mogliby u mnie skorzystać z refa - ale nie martw się, cały czas ktoś się odzywa:)