Wpis z mikrobloga

Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czelność zwać się oficjalnym dystrybutorem marki OnePlus w Polsce. Otóż z okazji black friday zakupiłem telefon OnePlus 7 Pro za 2464,15 zł. Cena niższa od rynkowej, ale chyba o to właśnie chodzi w black friday. Przeczytajcie oświadczenie otrzymane przez wszystkich użytkowników Allegro, którzy zakupili powyższy telefon. Mi żenadometr #!$%@?ło poza skalę. Takie są realia black friday w kraju z dukty i lepianki z wiecie czego. Mogłem kupić telefon z oficjalnej strony za niewiele więcej. Teraz mam zamrożone pieniądze, zepsuty humor i brak telefonu, na który polowałem przez cały black week.

#oneplus #afera #blackfriday #blackfrajer #allegro #januszebiznesu
light3n - Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czeln...

źródło: comment_hgkqlJQqqeswhI9wnrpel7CSJDOnD6F3.jpg

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
@light3n: rok temu czekałem na black friday w ich sklepie z myślą, że kupię u nich laptopa. Nie było żadnej promocji na nie ani w piątek ani w poniedziałek. Do tego widzę, że lapki Hiro dalej są w jakichś horrendalnych cenach z kartami typu gtx1050 czy gtx1060 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LDevil: Nie realne 15%, a to czy mógł podejrzewać, że to pomyłka, załatwili w sensie prawnym, bo akurat w te dni nie są w stanie się obronić w sądzie, że ktoś mógł podejrzewać rażącą pomyłkę w cenie, gdzie wszędzie miałeś info o promocjach do 70 czy 90%.
  • Odpowiedz
@light3n: Kiedyś szef przyszedł do mnie i zapytał czy mam jakieś pomysły co powinnismy zrobić na black friday, odpowiedziałem po chwili, że powinnismy przecenić coś czego mamy dużo. popatrzył na mnie z politowaniem i powiedział żebym coś lepszego wymyślił, teraz już chyba wiem co miał na myśli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@PanSpustoszenie: @light3n: nagana opinia NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
odradzam NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
nie polecam NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
moja opinia NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
logiczna opinia NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
brak zasad logiki NTT System S.A Zakręt, Trakt Brzeski 89 05--077 Warszawa-Wesoła
brak doswiedczenia
  • Odpowiedz
@light3n: we normalnym cywilizowanym kraju przeprosza, dadza albo i nie, przeciez wiadomo ze nie moga za duzo stracic
ale w polsce nie, w polsce taki list wyglada jak od komornika ktory zapytuje sie kiedy moze przyjsc zlicytowac chalupe XD
no przeciez powinienes wiedziec, dlaczego to zrobiles ty durniu bez logiki i doswiadczenia zyciowego xD
  • Odpowiedz
@light3n

...błędna cena wynika z niewłaściwe działającej funkcjonalności systemy sprzedażowego


Jak na to niewłaściwe działanie systemu zareagowało Allegro, otrzymali zgłoszenie od NTT o błędzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz