Wpis z mikrobloga

Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czelność zwać się oficjalnym dystrybutorem marki OnePlus w Polsce. Otóż z okazji black friday zakupiłem telefon OnePlus 7 Pro za 2464,15 zł. Cena niższa od rynkowej, ale chyba o to właśnie chodzi w black friday. Przeczytajcie oświadczenie otrzymane przez wszystkich użytkowników Allegro, którzy zakupili powyższy telefon. Mi żenadometr #!$%@?ło poza skalę. Takie są realia black friday w kraju z dukty i lepianki z wiecie czego. Mogłem kupić telefon z oficjalnej strony za niewiele więcej. Teraz mam zamrożone pieniądze, zepsuty humor i brak telefonu, na który polowałem przez cały black week.

#oneplus #afera #blackfriday #blackfrajer #allegro #januszebiznesu
Pobierz light3n - Nie polecam na Allegro konta użytkownika „sklep_oneplus”, którzy mają czeln...
źródło: comment_hgkqlJQqqeswhI9wnrpel7CSJDOnD6F3.jpg
  • 270
Kupić pozostałe 270 i grzecznie dostarczyć (nie koniecznie "NA DZIŚ", bo tu zresztą nie o termin ale w ogóle o realizację się rozchodzi) a na przyszłość nie wystawiać więcej produktu niż się ma na stanie. To nie skomplikowane prawda?


@krvger:
Ja się zgadzam że w 100% bezdyskusyjna wina ntt i do tego jeszcze żałosne tłumaczenie.

Ale to nie jest tak że mogą "po prostu nabyć". Są dystrybutorem, sprzedają sprzęt oficjalnie od