Wpis z mikrobloga

Co skłania różowe do rozmnażania? frajda z biegania z brzuchem umiarkowana, finał ekstremalnie nieprzyjemny, potem ciężar łożenia przez kilkanaście lat na młodego, figura już nie ta sama. Dlaczego nie jesteście w stanie oprzeć się swym pierwotnym instynktom do reprodukcji? co Was do tego skłania?

Pytam się szczerze i bez złośliwości, po prostu tego nie rozumiem.

#przegryw #logikarozowychpaskow #antynatalizm
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Meivels: ja wiem, to naturalny soft. Działa podświadomie, reguluje wiele rzeczy. Jak się zastanowisz, to świadomie masz wpływ na stosunkowo małą cześć ciała. Oddychasz automatycznie, mięśnie też pracują same np. podczas chodzenia. Agresja to naturalny mechanizm dostarczony z zwierzęca powłoką.
@mieszko111: nie każda kobieta chce. A akurat mężczyzn którzy chcą i naciskają na dzieci jest prawie tyle samo co kobiet (chociaż mniej). Za to prawie wszyscy w miarę sensowni (chcą), dzieci w większości (ale nie tylko) nie chcą imprezowicze i lekkoduchy. Ile już historii poznałam kobiet w których mąż namówił i naobiecywał, potem ona sama z dzieckiem, on ucieka przy każdej okazji a za jakiś czas napomyka że może drugie. Punkt