Wpis z mikrobloga

Dokładnie 10 lat temu premierę miał Colin McRae DiRT 2 na PC. Jeden z najlepszych Colinów w ogóle. Model jazdy, atmosfera, fizyka, prawie wszystko zagrało. A przy okazji jest jedną z dwóch pierwszych gier, obsługujących bibliotekę DirectX 11 (ciężko stwierdzić czy pierwszy był trzeci S.T.A.L.K.E.R, czy Colin. Źródła są rozbieżne). Nawet po tylu latach wciąż dobrze wygląda. Myślę, że można już ją tagować #retrogaming
#codemasters #gry #pcmasterrace #dx11 #rajdy #colinmcrae #dirtrally #subaru
jedlin12 - Dokładnie 10 lat temu premierę miał Colin McRae DiRT 2 na PC. Jeden z najl...

źródło: comment_leum6bLDuSSg4boOrr28ZywYhHWDpSzO.jpg

Pobierz
  • 5
@jedlin12: Niby tak, ale przeskok technologiczny między 1999, a 2009 był dużo większy, niż między 2009, a 2019. Stąd wiele osób nie uznaje obecnych dziesięcioletnich gier za retro gaming. Większość dziesięcioletnich gier obecnie różni się tylko trochę grafiką.
@jedlin12: bardzo szanuję, chyba mój ulubiony Colin, mam dużą nostalgię do tego tytułu - jedna z pierwszych gier jakie przeszedłem na swoim obecnym PC... w 2010. Przydałoby się go wymienić w końcu.

Wielka szkoda że został zdjęty ze Steama wieki temu, no ale cóż - tak to już jest z grami Codemasters, niestety.