Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@bendarowski za dnia zrobię foto, bo teraz to będzie czarne na czarnym tle!

@PanKracy582 zabolało, ale... Warto było. Czeka mnie jeszcze trochę pracy z nadwoziem. Gdzieś odpryski, gdzieś przetarlem. Jakieś zaprawki trzeba by zrobić jeszcze. Jeżeli chodzi o fele, to mam 15", ale właśnie max chciałem wrzucić 17 OEM albo jakieś customowe. Motor zdrowy, na całe szczęście tam pakować nie muszę!
via Android
  • 0
@PanKracy582 pewnie, że tak, ale wiedziałem co biorę. Też masz Galanta? Auto mam pół roku, ale jestem 3 właścicielem tak naprawdę, a historie znam samochodu od 2011, czyli od momentu przyjazdu auta do Polski. Zakup w pełni świadomy, a można by rzec nawet, że sprzedający nie chciał go wcale sprzedać ( )

@bendarowski Auto jak na swój wiek (2003) jest całkiem zdrowe. Avance, pełne skóry, silnik jak
@Bust4: super, zazdroszczę :) a szyber wcale nie jest opcją na + bo z mojego doświadczenia auta bez szybra tak nie rdzewieją (nie ma odpływów co się zapychają których nikt nie czyści i woda się nie zbiera tam gdzie nie trzeba)
via Android
  • 0
@PanKracy582 BMW e34 - mieliśmy kiedyś takie w rodzinie, co prawda tylko 2,5 w benie ale na mojej liście jest jeszcze właśnie wspomniana e34 z 4.0 V8. Tylko jak to powiedzieć różowemu? Drugie auto, jakś stary sztrucel, kolejna skarbonka? Musiałbym spać w samochodzie..
via Android
  • 0
@holdfast staram się zrozumieć, może chodzi o perspektywę i to, że koło wygląda jakby było nie na miejscu? Raczej gra cieni i ustawienie do zdjęcia lipne z mojej strony + względnie małe koła powodują takie wrażenie. Chyba, że wciąż nie widzę, to napisz o co chodzi - będzie łatwiej.