Wpis z mikrobloga

Łysy z M4K czyli człowiek który niejednokrotnie potrafi #!$%@?ć od rzeczy nawet w przypadku dobrze znanych jednostek zaoferował naprawę silnika Ferrari 599 Mikiciuka czyli coś co na 100% pierwszy raz widzi na oczy. Ciekawe czy tym razem też wystarczy mu wiedza z wikipedii xD
Mam nadzieję że tym razem w pełni wyjdzie niewiedza tego łysego pajaca i spektakularnie spartaczy naprawę (a wiele wskazuje że tak się stanie bo już mówił że zamierza ją wypiaskować xD) i skończy się na aferze i końcu jego żałosnego kanału xD

#polskieporsche #ferrari #m4k #milosnicyczterechkolek #motoryzacja #bekazpodludzi
Fennrir - Łysy z M4K czyli człowiek który niejednokrotnie potrafi #!$%@?ć od rzeczy n...
  • 27
@Fennrir: Najzabawniejsze w tym wszystkim jest dla mnie to, jak niejednokrotnie #!$%@?ł Kornackiego i Mikiciuka panów z telewizji, których na pewno dupa piecze jak on superprojekty robi. Ale sam ogrzać się w blasku fleszy jak motortrend zaprosił to już tvn turbo spoko. Nie mam nic to tego żeby zarabiał kasę gdzie się da, tylko po co robić z gęby dupę i #!$%@?ć naokoło.
@Gaunter_o_Dim: Co do sytuacji z Porsche według mnie było trochę inaczej. To że już na początku wiedział co to za egzemplarz nie ulega wątpliwości. Według mnie pomysł na kanał i pokazanie etapów renowacji, a właściwie odbudowy Porsche był jego, a nie tvn. Trafił bardzo dobrze, bo ekipa abcar od razu przypadła do gustu oglądającym, pewnie ze względu na to że była pokazana ich praca krok po kroku i co nie ulega