Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 310
Murki, w nawiązaniu do tego wpisu z wczoraj z patusiarą która mnie zadrapała po tym jak wyskoczyła mi na droge:
https://www.wykop.pl/wpis/45928519

Pojawiła się mnóstwo komentarzy abym dodał filmy, niestety jedynie mam dostęp do telefonu i udało mi się pierwszych kilka sekund na telefonie obrobić tak że nie widać jej twarzy a dalej było za dużo ruchów żeby jej twarz zasłonić.

Wrzucam Murki Wam ten krótki filmik. I ewentualnie mogę screeny wrzucić Wam jeszcze.

P.S. jebla idzie dostać w tej stolicy do której na kilka dni przyjechałem...

Tworzę nowy tag do obserwowania dla Was pod który będę wrzucał info, zdjęcia i może filmik jak obrobię jakoś ----> #patusiarazbialoleki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zalesie #warszawa #patologiazmiasta w sumie to i #narkotykizawszespoko ##!$%@?
dzidek_nowak - Murki, w nawiązaniu do tego wpisu z wczoraj z patusiarą która mnie zad...
  • 77
  • Odpowiedz
za psikniecie gazem z dowodem na kamerze


@kobiaszu: witaj w Polsce. jak myślisz dlaczego kazdy policjant boi sie strzelać do patusów? jak patusa bedzie stac na dobrego papugę to go wyborni tak, że jeszcze udowodni twoja wine. Zła sytuacja psychiczna, trudna sytuacja życiowa itd.
  • Odpowiedz
@szkorbutny:

dosięgnęła ją samochodoza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dokładnie. Typowa "aktywistka miejska". Jak pisał wielki Polak, pan Karol Marks: "walka klas zaostrza się".
  • Odpowiedz