Wpis z mikrobloga

W glorii i chwale, powracają Wykopowe Igrzyska Śmierci! Ostatnie były tak dawno, że już ich nikt nie pamięta albo wyłapał do tego czasu bana, tak więc można ogłosić spokojnie nowe rozdanie! Z nielogicznie brzmiących zapisków mojego poprzednika wynika, że będą to 7 Wykopowe Igrzyska Śmierci.
Jako jednoosobowy komitet organizujący tę jakże głupią zabawę uroczyście ogłaszam, że zgłosiło się do mnie wiele samorządów z całej Polski, które wyraziły chęć zorganizowania Igrzysk u siebie. Spośród tysięcy ofert, na organizatora Igrzysk wybrano miasto Radomsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prezydent miasta przesunął na ten cel środki z budżetu obywatelskiego. Wydzielona została strefa areny zaznaczona w komentarzu z profesjonalnym miejscem startu spełniającym normy Unii Europejskiej i NATO.
Zgłoszenia przyjmuję od teraz do jutra tj. poniedziałku do 20.00.
Zgłaszać możecie się poprzez plusowanie tego wpisu lub komentarz o dowolnej treści. Następnie wylosuję 24 osoby i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapowiadają się niesamowite historie, opatrzone komentarzem na żywo oraz krótkimi wrzutkami na temat życiorysu poszczególnych uczestników. Zostańcie przed telewizorami, widzimy się już niedługo! reklama
#wykophungergames #glupiewykopowezabawy #gownowpis
FuczaQ - W glorii i chwale, powracają Wykopowe Igrzyska Śmierci! Ostatnie były tak da...

źródło: comment_RnSQZA38TNnF3hIFKZgSQvvtv6zmbDR6.jpg

Pobierz
  • 14
@NaChuiMiTaCHata: @xD______xD: to jest tak głupie, że aż śmieszne jeśli dodać do tego odpowiedni komentarz, resztę robi symulator dostępny na necie, losuje kto z kim i co. Zaczynają 24 osoby, które walczą ze sobą tak jak w filmie. Nie lubię "suchego" komentarza z symulatora, że ktoś kogoś zabił i siema, chcę się trochę rozpisać i zrobić wam tu istny Big Brother ( ͡° ͜ʖ ͡°)