Wpis z mikrobloga

@Doomino: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
sama napisałaś, cytuję:

ale na bank w Polsce nie ma nawet tysiąca samotnych matek

a potem wmawiasz mi ze ja napisalem

Napisali tu, że 30% polskich gospodarstw domowych jest na głowie samotnych matek. Jeżeli to według Ciebie nie daje łącznie tysiąca to nieźle.

Wzięłaś dziś leki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MUDAMUDAMUDA: Oprócz minimalnej jest tez socjal. Są mieszkania socjalne itd. Na wakacje można jechać pod namiot i też być szczęśliwym. Generalnie dzieci z biednych rodzin częściej wyrastają na ogarniętych, a ci z bogatych na właśnie kaleki ekonomiczne. Z resztą nieważne, szkoda mi czasu na te pogawędkę. Papa
@programista1992 wy w ogóle nie bierzecie pod uwagę uczuć ludzi, tylko patrzycie "ma dziecko i jest sama. Na pewno szuka kogoś żeby go na hajs #!$%@?" a nie "smutne, ze sama wychowuje dziecko, mam nadzieję że znajdzie sobie kogoś, z kim.sie nawzajem pokochają"
@Doomino: Sama widzisz ze jest AZ 30% samotnych madek. Wdów z tych 30% jest MOŻE 2% wiec reszta niezbyt dobrze dobrałą sobie partnerów. Ponadto cytuję z artykułu "Najgorzej jest z pieniędzmi. Zarabiam trochę powyżej 1,4 tys. zł, dostaję 500+ na młodszego syna. Ale na starszego już mi się nie należy, bo alimenty wliczają się do dochodów, mimo że mój były mąż tylko czasami je płaci. Po opłaceniu mieszkania i rachunków zostaje
@programista1992 i jeszcze "te, które tak nie myślą, są zajęte" (nie myślą o facetach jako bankomatach). No ale przez kogoś są zajęte xD czyli jakis uśmiechnięty Mirek się dopasował z miłą mirabelka, a nie "takich kobiet nie ma, a jak są, to są zajęte"
Faktycznie lipa. Jak faceci muszą się pilnować i jeśli "przypadkiem" zrobią dziecko to muszą się liczyć z tym że są przez długie lata teraz za nie odpowiedzialni i minimum to muszą płacić. Kobieta z natury ale też i tradycji bardziej opiekująca się swoimi dziećmi musi się liczyć z konsekwencjami czyli ten odważny, szalony i dynamiczny seba z którym zdecydowała się mieć dziecko może okazać się zbyt dynamiczny by ją później wspierać i
@programista1992: Nie widzę tam nigdzie by było napisane, że kogoś szuka. Widzę tylko, że lekko nie jest.

Dobrze, że Ty potrafisz tak dobrze dobierać partnerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobra, ja bez kitu robię OUT, bo mam lepsze rzeczy do roboty, w sumie to ciężko znaleźć gorsze xD
@Doomino: Tak i dlatego od jakiegos czasu produkujesz sie na vipoku xDDDD. Nie masz logicznych argumentów. A to nie moja wina ze sie nie urodzilem Chadem 190 cm kwadratowa szczeka, hunter eyes, geste wlosy