Wpis z mikrobloga

Przeraza mnie zachwyt nad tym streamem niektorych wykopków i propozycje kar dla uczestnikow streama. Brak jakiejkolwiek empatii, wyszukane formy tortur oraz czysty sadyzm "bossa" jest tu szeroko pochwalany co jest przerażające. Na poczatku bylo to moze i nawet zabawne bo mialo to poniekąd jakiekolwiek znamiona tego, ze oni robia to z wlasnej nieprzymuszonej woli. Jednak brak z biegiem czasu widać, ze on ich zwykle katuje. Głowna przyczyną katowania tych ludzi jest nienawisc do wlasnego narodu. Ukraina jest mocno podzielona z czego większość udzielajacych sie tu ludzi nie ma pojecia. Na Ukrainie trwa lekko wygasla wojna miedzy Ukr a Rosja. Boss szczerze nienawidzi Ukraińców co widac na streamach a bierze się z to z tego, ze ma dosc wyprany leb i ma korzenie Rosyjskke. Twierdzi on, ze Rosja nie zaatakowala Ukrainy i swego czasu prowadzil antyukrainskiego bloga. Nienawisci przejawila sie przez bicie weterana wojny na ulicy czy osmieszeniu jednego z ATOwców. Dzisiejsza szopka to kolejny etap osmieszania Ukraińców. Na streamach widzimy bezdomnych z problemami zyciowymi. Zeby pokazac podloze etniczne i polityczne jakie pokazane jest streamie nalezaloby wyobrazić sobie, ze postcią bossa jest Niemiecki slazakak zyjacy w Polsce, ktory szczerze nienawidzi Polaków (nie twierdzę, ze taki ktos jest) i wziął bezdomnych spod dworca w Katowicach i zaczal ich bić pokazując wyższość Niemców nad Polakami. A na czacie udzielaliby sie i wplacali donate ludzie z Niemiec i jego koledzy z Polski o podobnych pogladach wobec Polakow. Zreszta ten boss to jest zwykly kryminalista, ktory mial juz wyroki a stal sie Bogiem marginesu wykopu. Nie ogladam tego od poczatku ale na podstawir shotow mozna stwierdzić, ze jego dzialalnosc ma juz rok. Od kiedy podbił weterana ATO w sierpniu jego streamy zaczely isc w kierunku listwa challange, upijania ukrow oraz walk bokserskich. Niedawno mial rozprawę, w ktorej wchodzac do sadu zostal oblany farbą. Sprawa zostala odroczona do 3 grudnia z powodu braku obecnosci ATOwca. 3 grudnia mial kolejna rozprawe na ktorej sie nie pojawil sie on ale za to pojawil się poszkodowany weteran i spora grupa ukraincow chcacych mu nakopac do dupy. Od tego dnia Ci ukraincy sa ponizani, razeni pradem, nie moga spac, musza jesc cebule na zmiane z kapusta lub kalafiorem i popijac to kefirem, sa bici kablem po calym ciele, boss strzela do nich z pistoletu od paintballa. Widzowie maja mozliwosc wymierzania kar za pomoca wysylania odpowiedniej kwoty lub zapelnienie celu, ktory nie jest ustalany z uczestnikami streamu. Glownymi "darczyncami" sa rosjanie oraz sporsdycznie wykolejency z wykopu. Za zla odpowiedz na jakiekolwiek pytanie bossa uczestnicy sa karani, jesli boss przychodzi to zazwyczaj uczestnicy sa bici, jezeli ktorys z uczestnikow ociaga sie z wykonywaniem danej czynnosci to sa bici, boss bije poki nie uzyska zadawalajacej gonodpowiedzi. Kary jakie stosuje boss mozna znalezc w relacjach jencow. Napisalem to dla ludzi, ktorzy chcieli uzyskac odpowiedz dlaczego Ci ludzie sa bici. Ludzie Ci zapewne nie moga opuścić tego streama bo sie pewnie dobrze zaszczuci. Wykopki, ktorzy pisza, ze w sumie jest im tu dobrze bo nie spia pod mostem i maja co jesc moim zdaniem maja zaburzenia postrzegania rzeczywistosci. Akcja ta bedzie zapewne trwać do 24 grudnia kiedy ma odbyc sie nastepna rozprawa miedzy weteranem a tym smieciem aka bossem, chyba ze ekipa mu sie wykruszy. Gosc chce wycisnac z tych Ukraińców maxa. No poprzednich rozprawach wielu ukraincow gonilo go autamj przez co policja musiala go transportowac w obawie przed jego zyciem. Moim zdaniem gosc jako recydywista pojdzie siedziec albo bedzie probowal uciec na Ukrainę. Jezeli nie zostanie osadzony to bedzie słabość tego panstwa. Obecnie na margines wykopu jest zachwycona "sztuka nowoczesną". Ale przeraza mnie kolej rzeczy. Z zachwytu nad bijacą sie para do zachwytu nad torturami bezdomnych. Nastepnym etapem sztuki nowoczesnej będzie torturowanie niepelnosprawnych na żywo?
#patoruski
#patostreamy
  • 23
@Loyalis: Nie chcę być złym prorokiem ale jeżeli ktoś mówi, że Polska jest państwem z dykty, to Ukraina musi być chyba z papieru toaletowego. Wątpię żeby w najbliższym czasie ktokolwiek ukrócił ten proceder. Tym bardziej jeśli okaże się, że Boss ma dobrego Anioła Stróża nad sobą. On może nawet o tym nie wiedzieć ale wywiad Rosji na bank monitoruje takie przypadki i jeżeli ktoś uzna, że taka wywrotowa osobowość jak on
@Matti32: Zgon juz byl, wlewał w typa gorzałe ten padł i wykorkował. Jak widać streamuje sobie boss dalej to i musi mieć plecy lub nie jest swiadomy ze je ma. Z drugiej strony tu chodzi głownie o kase typ ma filmy jak sie bawia na grillach poza streamem, robia zakupy dla domow dziecka itd. Wszyscy sprawiaja wrażenie zadowolonych....
@Bufalobil: Tak jak mówiłem. Komuś obecność takiej osoby może być po prostu na rękę. I na pewno jest to ktoś bardzo bogaty. A niestety na Ukrainie jak masz pieniądze możesz załatwić dosłownie wszystko. Nie byłem jeszcze w bardziej skorumpowanym kraju. Jakiś czas temu byłem z kumplami na kawalerskim we Lwowie i jak nas w drodze powrotnej stuknęli za prędkość to bagietmajster sam otwarcie zasugerował nam łapówkę ( ͡° ͜ʖ
@Loyalis: Ja nie znam czegos takiego jak empatia xD Znam tylko definicje slownikowa a u Siebie nie posiadam takiej cechy XD Dla Mnie to zwykle malpki i aktorzy. Pracuja zeby zarabiac na Bosa i tyle. U Grubego tez Pezet czy Baobab robil za jedzenie czy cpanie. Godza sie na to i wywalone w to. Nie chcesz to nie ogladaj. Oni tam nie siedza na smyczy tylko albo sa biedni albo to
@Kuba5050: po pierwszw to gruby im placil za kazdego streama co do ukrow to mam duze watpliwosci czy cos dostaja.
Po drugie gruby ich bil jesli cos zlego powiedzieli albo jak nie zrobili czegos po jego mysli.
Po trzecie to menela tez #!$%@? kablem po plecach albo akceptujesz takie zachowanie, zeby mozna bylo ich tak na legalu bic bo cos im w zyciu nie wyszlo?
Grubo ci beret zryly te patostreamy