Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: znaczy wiem, wybacz, tak z d mi się wtrąciło po prostu celując w auto z tego segmentu nigdy bym się na mazdę nie zdecydował i osobiście nie rozumiem ludzi, którzy są tymi samochodami zainteresowani, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak łatwo mazdę stracić i jak się zachowuje blacharka, dodając te cenę myślę, że to strzał w kolano, bo przestała być w jakikolwiek sposób atrakcyjna
@Anski: @MolibdenowyTadeusz: Mazda akurat może sobie windować ceny nawet od 200K i w sumie mnie to mało obchodzi :), ciekaw jestem natomiast jakie będą ceny małych miejskich aut - nowe Clio jest 5K TAŃSZE niż model schodzacy, ale silni mniejsze ¯\(ツ)_/¯ i chyba tylko jeden do wyboru.

Niby unia bohatersko walczy, ale prawda jest taka, że tańsze auta szybciej pozwoliłyby wyeliminować stare, trujące auta z ulic - a kto
@MolibdenowyTadeusz: chyba nie? bo to chyba wyprzedaż 2019 nadal? Ogólnie patrzę np na Kię to ceny trochę poszły w górę, ale bez szału, Toyka podobnie.

Teraz dwie możliwości - to tymczasowe cenniki, albo Mazda Poland jest nienapasiona i chce grać w jednej lidze z Niemcami, ale może się zdziwić. ¯\_(ツ)_/¯
@MolibdenowyTadeusz: wszedłem na preisliste M2 i nic nie pisze o 2020 :/ więc to stary cennik, ale zobaczymy. Tutaj tez mowa o wzroście ceny o 5K $ xD, choć uważam, że to sprawa bardziej marketingowa, niż realna potrzeba (oby - Mazda od samego początku mówiła, ze ceny wzrosną i z pół roku temu mówiła o wzroście do 70K ¯\_(ツ)_/¯ )
S.....S - @MolibdenowyTadeusz: wszedłem na preisliste M2 i nic nie pisze o 2020 :/ wi...