Wpis z mikrobloga

@IKEA_Polska #ikea

Mirki, czy ktoś z was posiada sofę Vimle z funkcją spania? Mam problem, po złożeniu wg. instrukcji nie dzial mi mechanizm chowania materaca, proces dochodzi do momentu, gdy stelaż ma się schować w sofie i wtedy się blokuje. Ktoś mial podobny problem?
  • 4
@xyz159: wiem, że należy mi się nagroda złotego szpadla, bo odkopuję temat po ponad 2 latach, ale chciałem podpytać czy dalej masz tę kanapę? Możesz powiedzieć jak ją oceniasz po czasie i jak się sprawuje ta funkcja spania? Wpadła mi w oko ta kanapa, bo fajnie wygląda z kolei żonie zależy żeby można było kanapę rozłożyć gdyby ktoś chciał przenocować
@vinmcqueen: Ogólnie, to nie polecam. Do spania raz na jakiś czas ujdzie, ale na codzień nie jest za wygodna. Podczas normalnego siedzenia na niej rozjeżdżają się poduszki pod tyłkiem, co chwile trzeba je poprawiać. Strasznie się brudzi, mamy kolor granatowy, nie wiem jak na innych kolorach.
@xyz159: dzięki za szczerą odpowiedź - oczywiście, funkcja spania i tak byłaby używana tylko z doskoku od czasu do czasu podczas wizyty jakichś gości, no ale w jakimś sensie jest to dla nas "must-have" i miałem nadzieję, że tutaj udało się to jakoś fajnie połączyć, przez co kanapa nie traciłaby na wygodzie.