Wpis z mikrobloga

@morgiel: spójrz na tagi, ale już #!$%@?ąc i się nie denerwując zajebiste jest to podtrzymywanie najbardziej licznego gatunku na Ziemi który rośnie w zastraszającym tempie. Nawet jakby z każdego tysiąca wystrzelać 999 to i tak będzie za dużo a na pewno wystarczająco żeby podtrzymać gatunek. No ale samo podtrzymywanie gatunku jest z naszej perspektywy urojone więc... eh jest nie tak z tak wielu powodów ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@MPXD: co z tego że jest liczny? gdy dorośnie starsze pokolenie to cała ekonomia się załamie bez wyrównania wśród młodzieży,rośnie w zastraszającym tempie ale nie w europie więc dlaczego mielibyśmy się ograniczać w tej sprawie? niech afryka nie mnoży się na potęge to nie będą musieli uciekać do krajów północy aby przeżyć "Nawet jakby z każdego tysiąca wystrzelać 999 to i tak będzie za dużo a na pewno wystarczająco żeby podtrzymać
  • Odpowiedz
@hphp123: w jakim sensie obalić? No jak mam patrzeć na niego jak na prymitywną krowę rozpłodową to tak, jest zaprogramowany żeby to był jego cel. Ale słowo SENS o które tu chodzi jest nadal i całkowicie niespełnione
  • Odpowiedz
@morgiel: błagam przynajmniej powiedz mi że nie myślisz że jako pierwszy napisałeś te "argumenty" średnio raz na tydzień słyszymy tu każdy jeden który napisałeś i gładko oramy, po czym zaczynają uciekać się do ad personam bo łapią error. Już naprawdę jestem zmęczona tłumaczeniem oczywistości
  • Odpowiedz
@hphp123: nie. Sens i cel to są bardzo konkretnie zdefiniowane słowa ale często ktoś myśli że jak już jest cel to musi być sensowny. Spróbuj bez żadnego obciążenia typowymi frazesami odczytać te słowa i zdefiniować
  • Odpowiedz
@morgiel: nie jestem twoim prywatnym korepetytorem i nie będę debatować na zawołanie. Możesz po pierwsze poszukać na tagu, albo jak będę miała czas i ochotę w czasie przerwy świątecznej napiszę ci wyczerpującą odpowiedź i wtedy ewentualnie się odniesiesz.
  • Odpowiedz
@kruszon_: w czym tu problem? gdyby miało sens byłoby fatalnie bo nie mogłabyś sama decydować co jest złe lub dobre przestałabyś myśleć i cieszyć się chwilą wykonywała byś tylko swoje cele bez myślenia abstrakcyjnego xd
  • Odpowiedz
@morgiel: nigdzie nie uciekam, tu odpowiedzi nie są krótkie i już się przekonałam że wam trzeba paluszkiem wszystko pokazywać i rozpisać na czynniki pierwsze. Tu masz jedna z odpowiedzi, jak pamiętałam ona nie pisała dokładnie tego co ty ale trochę podobnie, innych poszukam później.

A, tak na marginesie, bez powodu rodzenia dzieci wszystkie prowizoryczne rozwiązania są bez sensu. Jeśli samo rozmnażanie się nie ma sensu to niby jakim argumentem ma być
  • Odpowiedz