Wpis z mikrobloga

Dobry Mirek @AntyNWOpl pytał się mnie o rezultaty robienia One Faith Mughalsami, podzielę się z wami jak mi na razie idzie i co było wcześniej.
Początek gry:
- Timurydzi 1) 12 grudnia 1444 r. atak na Ajam i Zjadanie 5 wasali 2) Zrobienie Kazachstanu jako wasala i jechanie na Reconquest CB (opłaca się bardzo) 3) Wykonanie większości misji z drzewka Timurydów i wbita na Indie, by stworzyć Mughalsy 4) Ekspansja na Tybet i jednocześnie na Arabię.
Co teraz?:
- Chciałbym zjednoczyć Indie, ale szykuje się wielka koalicja (na szczęście sojusz z Ottomanem), Jak zjem Shammar, szybka wbija do Afryki. Trzecia droga, przez południowe Chiny prosto do Indochin.

Moje idee w komentarzu poniżej.
Szczerze wam powiem, że nie wiem, czy uda mi się zrobić One Faith, nie ukrywam faktu, że korzystam z exploitu na koalicję (wychodzisz i wchodzisz do gry) i na konwertowanie religii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poradnik TUTAJ
Tak się rozmyślałem, by nie lepiej robić One Faith na wersji 1.25, czyli przed 1.26 Dharma. Jest kilka powodów: Mniej prowincji w Indiach, na starej wersji Mughale mają wszystkie claimy na Indie, po trzecie Europa nie kupuje prowincji. Zarówno nie wiem, czy zdążę nawrócić cały świat najedyną, pokojową religię na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eu4 #europauniversalis4 #paradox
MasterZiomaX - Dobry Mirek @AntyNWOpl pytał się mnie o rezultaty robienia One Faith M...

źródło: comment_2E8Lp2nJVGpXvm2p3BuHK9vxwBZNjbkj.jpg

Pobierz
  • 6
@MasterZiomaX: Zrobiłem WC Mughalsami i ważne jest dojechanie ASAP Indii i wypuszczenie Deccana dla bonusów. Raczej do tego czasu mniej podbojów by nie generować aggressive expansion. O tym z reloaded to nawet nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak Indie już zrobione, to niszczysz Rosję Chiny na bombie. Ja miałem łatwiej, bo Ming na poprzednim patchu był jeden. Mi wytłumaczył co i jak @Drmscp. Jak dobrze
@MasterZiomaX: Podbij resztę Indii przed absolutyzmem, uwolnij i wchłoń z powrotem Deccana (wszystkie prowki jakie dostanie Deccan daj pierwsze do state'ów, po 10 latach za 0 dip many wszystko anektujesz). Chodzi o to, żeby jak najszybciej zrobić C&C i wrócić do blobowania w pierwszej możliwej dacie z 100 absolutyzmu.

Ogólnie ponoć najłatwiej One Faith na tym patchu jest zrobić zaczynając Kastylią i przebić się możliwie szybko do Indii by utworzyć Mughali
@AntyNWOpl: Deccan wyskakuje za wypełnienie misji, czy po jakimś czasie z eventu? Obecnie 15, lub 20 państw grożą mi wejściem w koalicję, ale to małe popierdółki xD Postaram się zniszczyć Europejską część Rosji, by mogli na spokojnie kolonizować Syberię. Póki co, to oni dają gwarancję niepodległości dla Nogaiu i Gazikumukh. W Chinach planuję wypuścić Xi (dużo corów) i lecieć na reconquest CB jeszcze przed imperialism CB. Court and country prawdopodobnie mi
@MasterZiomaX: Mi expilot na koalicję nie działa. Jedyne co się dzieje jak wyjdę i wejdę do gry to mogę dostać x raz prośbę o zrobienie marchii z mojego wasala albo negatywny event gdy mam ponad 100% overextension. Możliwe że to w połaczeniu z jakimś dodatkiem?