Wpis z mikrobloga

@demontre: Jakieś rady dla niewiele młodszych wykopków? Chciałabym usłyszeć kilka mądrych (lub gorzkich słów dla innych). Ja od odejścia jednego z członków rodziny tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jeśli budzisz się rano, masz dwie ręce, dwie nogi, zdrową głowę i właściwie nic Ci nie jest to na prawdę jest bardzo dobrze, trzeba to docenić i człowiek powinien się z tego cieszyć, bo "reszta to tam #!$%@?".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demontre: od mojej różowej kolega (23lata) też od już chyba 5 lat jak dobrze pamiętam walczy z tym cholerstwem, zaczęło się chyba od trzustki, a teraz przed świętami w Katowicach powiedzieli mu, że jak mają leczyć to tylko paliatywnie. Powiedział, że się nie poddaje jeszcze i ma jechać do Warszawy, a potem gdyby też tak stwierdzili to do Berlina. Ofc. Przerzuty już ma jakieś tam, ale nie dopytywalem więc nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre: Wyłamię się i powiem, że palaczy mi nie żal. Codziennie trują dymem mnie i moją rodzinę. Nie ma od nich ucieczki. Obstawiają wszystkie wejścia do budynków. Nawet mieszkanie muszę wietrzyć, bo wciąga mi dym przez zamknięte okna.
Historia jednego człowieka może i jest przykra, ale jako grupa palacze stanowią rąk sam w sobie. Śmiecą pętami, śmierdzą jak żule.
@Yelonek: a zjadaczy cukru, tłuszczu, kierowców sporadycznie grzebiących w telefonach i lądujących w przystankach, podpitych lepkow uderzających głową w krawężnik, ofiar górskiej brawury, jest ci żal, czy też nie? Bo w sumie dokładnie każdy popełnia takie czy inne błędy, które mogą doprowadzić do bardziej lub mniej nagłej śmierci, nie tylko swojej, więc można w sumie pokazać faka wszystkim, bo ważne żeby tylko MI się darzyło.
Fajki to oczywiście zgubny i głupi
@demontre:
to nie jest fair (,) Żyjemy w niesprawiedliwych czasach, gdzie z jednej strony umiemy takie rzeczy precyzyjnie diagnozować ale możliwości leczenia są bardzo ograniczone.
Życzę Ci abyś zachował lub osiągnął pogodę ducha i jak najdłużej cieszył się życiem i czasem spędzonym z przyjaciółmi i bliskimi.