Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrolWlosowzNosa: Można robić ze swoim życiem co się chce. Jak ktoś chce, może się nawet zapić na śmierć. Nie chce tylko, żeby mi wlewał siłą do gardła.
Świat działałby lepiej gdyby pozwolić ludziom ponosić śmiertelne konsekwencje swoich decyzji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demontre: Jak się dowiedziałeś? Jakie objawy? Mój dziadek zmarł na raka płuc wlasnoe. Straszny widok. Od roku mam większe problemy z oddychaniem, flegma i lekki ból na plecach. Też palę. Jakie badania np robić?
@demontre: Smutne jest to, ale smucąc się nic nie zmienimy. Ciesząc się też nie. Jesteś wierzący? Ja miałem chwilę zwątpienia ale nie wierzę by po śmierci był koniec naszej świadomości. Przecież świadomość z punktu widzenia fizyki/ nauki jest nie do określenia, jest wręcz ,,boska" I nie może kończyć się wraz z materialnym odejściem. Aż Ci zazdroszczę tego jakie cuda czekają Cię po śmierci. Życie to nawet nie jest ubranie butów przed
@demontre: Opiszesz swoją historie choroby? Dużo wykopków pamięta @gnida84 i @sarmatawkapciach którzy również walczyli z rakiem a już z nami nie smieszkuja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1) jak wyglądało Twoje życie przed nowotworem
2) jak wyglądała diagnoza(czy zwlekałeś z pójściem do lekarza itp itd
3) jakie były rokowania po zdiagnozowaniu
4) jak wyglądało leczenie po diagnozie?
5) czy jakaś specjalna dietę miałeś w trakcie choroby?
6) kiedy
@demontre: Trzymaj się tam Mordo! Jestem po nowotworze jelita cienkiego, niezłośliwy co prawda ale takiego rollercoastera emocji nie zafundowało mi nic wcześniej. Oj docenia się #!$%@? życie jak się z tego wykaraska i zobaczysz jakiego Ty dostaniesz kopa energetycznego jak z tego wyjdziesz :)