Wpis z mikrobloga

@Frasobliwy_Galimatias: Trochę przerost formy nad treścią, za dużo nawalone, zdjęcie jednej laski mi zajelo pol monitora, poza tym raczej nikt kto chciałby skorzystać z ich usług, nie zastanawiałby się czym jest psychoterapia, takie moje luźne spostrzeżenia.

Poza tym schludnie i treściwie
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: sekcja Kontakt i dojazd, numery telefonów są praktycznie niewidoczne. Przynajmniej na mobilu. Postawiłbym na tradycyjnego hamburgera zamiast tej strzałki. No i same pozycje menu również za bardzo rozstrzelone (Mobile). No i ten Times new Roman w komunikacie cookie. Razi
  • Odpowiedz
@Victim: > raczej nikt kto chciałby skorzystać z ich usług, nie zastanawiałby się czym jest psychoterapia
a ja uważam, że jest to jak najbardziej na miejscu
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: Wg mnie "za duża" jest ta strona. Powinno to wyglądać znacznie bardziej minimalistycznie, bardziej schludnie. Zrób chociaż coś z tym topem strony. Jest ogromny - kiepskie pierwsze wrażenie, gdy ktoś wchodzi na stronę i jedyne co widzi, to jakieś drzewa z nazwą firmy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: A mi się stronka podoba. Przyjemne kolory.

Do poprawy:

1. Jak przechodzimy do sekcji w menu to w url pojawia się : section-a, section-b itd.
2. Jak wchodzę w profil jednej z pań :http://www.instatera.pl/marta.html spokojnie dałoby się to przerobić na http://www.instatera.pl/marta
3. Faq w menu zamiast 'FAQ'.
4. Komentarze do commitów ;)

Moje uwagi:

1.Osobiście nie robiłbym tak dużych zdjęć Pań.
2. Za szerokie menu.
3. Ikonka 'X' do
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias:
To ja się przyczepie tylko mobilnej wersji. Wiele dobrych rzeczy już zostało wspomnianych.

Menu bym zrobił mniej przezroczyste, bo zlewa mi się z headerami.

W footerze masz linki, które są zbyt blisko siebie, mi jest ciężko kliknąć w odpowiedni link, a co dopiero komuś trochę starszemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobry UX mówi o klikalnym obszarze w RWD minimum 42px, a tu mamy dużo mniej
BrotatyChleb - @Frasobliwy_Galimatias: 
To ja się przyczepie tylko mobilnej wersji. ...

źródło: comment_UClb6Ouw3ymRYX0w3WmHxTsslvtRqlIC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przyczepie się tez do wysokości strzałek przy tekstach. Wiem, ze gdyby tam były wielkie litery to by było ok, ale przy samych małych trochę to kłuje w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) kilka px w dol i będzie git.

Na tym samym SS mamy tez plusiki rozwijania „akordeonu” ( nie wiem kto wymyślił te #!$%@? nazwę ), dodałbym tam strzałki w dół, które się obracają o 180stopni po
BrotatyChleb - Przyczepie się tez do wysokości strzałek przy tekstach. Wiem, ze gdyby...

źródło: comment_aYUWgjzLKY5BIT4xsumpRCYStyX2306E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz