Wpis z mikrobloga

Ale buractwo w komentarzach, tacy tolerancyjni i nowocześni Ale przeszkadza im że ktoś sobie wierzy w Boga, ręce opadają


@POTEZNA_HAUBICA: Buractwo to jest porównywanie ludzi do zwierząt tylko dlatego, że są na tyle "bezczelni" żeby nie wierzyć w jedynego boga(tm).

Zróbcie pierw porządek na waszym podwórku, chociażby z systemowym ukrywaniem sprawców pedofilii albo kradzieży cudzej własności, a dopiero potem zacznijcie pouczać innych.
  • Odpowiedz
@Artur_z_Glastonbury: ja #!$%@? xxi wiek rok 2k19 niedługo 2k20 a ludzie się #!$%@?ą bo typ z liceum chodzi sobie #!$%@? na kolędę i śpiewa sobie kolędy. Pamiętam jak jeszcze kilka dni temu był post o odsłonięte kostki to #!$%@? był taki ból dupy że trzask pękających dup było słychać w całej polsce bo ktoś śmiał śmieć obrażać naszą młodzieżową modę odsłoniętych kostek. Taka wasza tolerancja że nawet sobie na kolędę chodzić
  • Odpowiedz
kazda religia powinna zostać zniszczona


@numeroox: nawet judaizm? uuuuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio to nie wiem dlaczego chcesz niszczyć sporą część dorobku cywilizacyjnego ludzkości
  • Odpowiedz
a tak serio to nie wiem dlaczego chcesz niszczyć sporą część dorobku cywilizacyjnego ludzkości


@Niepiotr: bo jest ignorantem i jego pojmowanie idei Boga kończy się na "latającym w chmurkach, brodatym dziadku"
  • Odpowiedz