Wpis z mikrobloga

@patrol798 Hmm? Od bodaj dwóch lat iOS jest mniej stabilny i bardziej dziurawy niż Android. W trakcie badań częstotliwości wysypywania i zawieszania się apek to właśnie system od Apple sobie nie radził. Może od tamtego czasu się coś zmieniło, ale tendencja jest taka, że iOS robi się bardziej zmulony i mniej stabilny, bo wrzucają do niego funkcje, przed którymi bronili się latami, żeby właśnie był stabilny.
@SumKrowojad Zawsze jest ta sama gadka... porównaj sobie oba flagowce obok siebie,bo nie przypominam sobie, żeby Apple robiło "średniawki", do których tak namiętnie przyrównuje się właśnie iPhony. Poza tym, iOS nigdy nie będzie miał takich możliwości przyznawania uprawnień aplikacjom co Android.
All in all, kłótnia i tak jest bezcelowa, bo korzystając z urządzeń Apple, nawet jeśli Twoje dane nie wyciekają poza urządzenie, to zbierane są przez samą firmę, która i tak te
@SumKrowojad Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc "zabijać podzespoły". Mam jednego flagowca z Androidem już drugi rok i na oczy nie widziałem żadnego przycięcia. Kuzyn kupił iPhona 8 i mówi, że wnerwia go, kiedy jakaś apka nagle zamrozi mu się na kilka sekund, żeby potem z prędkością światła nadrobić tapnięcia w ekran, które zrobił w czasie freezu. W życiu o czymś takim wcześniej nie słyszałem.