Wpis z mikrobloga

Witam. Natomiast dzisiaj odpada Groszek, który miał 29.79% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście głosujecie na najgorszą sieć sklepów. Do dzieła!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Natomiast dzisiaj odpada Groszek, który miał 29.79% głosów i za...

źródło: comment_9NkUkT2seUNeupAxgNeAGpt0VYdUrJ2x.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY SKLEP:

  • Żabka 16.0% (360)
  • Carrefour Express 23.4% (525)
  • ABC 41.3% (926)
  • Delikatesy Centrum 19.3% (433)

Oddanych głosów: 2244

  • 20
  • Odpowiedz
Rozumiem że kochacie żabkę, bo jest otwarta w każdą niedzielę ale jeśli ten drogi sklep obsługiwany przez karyny i sebków, w którym na kasie nabijane są w 50% harnasie wygra z delikatesami to ja nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@Emnesti: karny w żabce? Chyba 3 lata temu, cała patologia się do Carrefoura przeniosła.
Żabki są wszędzie, przynajmniej w Gdańsku i Warszawie jest w nich czysto, miła obsługa i najważniejsze. Żappka, apka dla anonka.
  • Odpowiedz
Rozumiem że kochacie żabkę, bo jest otwarta w każdą niedzielę ale jeśli ten drogi sklep obsługiwany przez karyny i sebków, w którym na kasie nabijane są w 50% harnasie wygra z delikatesami to ja nie mam pytań.


@Emnesti: Dla mnie Żabka właśnie dlatego jest lepsza od Delikatesów. Bo one są mniej dostępne, godziny otwarcia sklepów są dowolne, a do żabki można skoczyć późno. Delikatesy są spoko, tylko dla mnie nie są
  • Odpowiedz