Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki oraz Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ruszamy z naszym pierwszym #rozdajo.

W zeszłym roku rozpoczeliśmy handel detaliczny naszymi artykułami każdy z naszego biura reguralnie przegląda główną Wykopu dlatego zdecydowaliśmy że, powinniśmy dać coś od siebie :)

Będą dwa rozdajo w styczniu, dzisiaj pierwsze w przyszły wtorek kolejne.

Dzis. do rozdania mamy:
- 1 sztuka stoliku nocnego lub kawowego ( Zastosowanie wedle upodobań :) ) Wykonanego ze stalowej podstawy, malowanej proszkowo w czarny mat, na wierzchu 38mm gruby blat z litego drewna w kolorze wenge. Stolik jest przez nas spawany jest to mega trwała konstrukcja ( Myślę, że, można na nim spokojnie stanąć i nic się nie stanie ). Nie jest to produkt Chiński z profila 10x10 i ściance kartonu papieru ¯\_(ツ)_/¯, spawy są konkretne i wygląda masywnie. Reguralna cena tego stoliczka w naszej dystrybucji to 379,99 więc #rozdajo konkretne ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://kapaga.pl/stoliki/104-stolik-kawowy-nocny-lite-drewno.html

- Dla Kolejnej osoby Pakiet rustykalnych zwierzątek 3x Sowa + 3x Szpak + 3x Wiewiórka zestaw o wartości około 100zł

https://kapaga.pl/19-zwierzeta <--- Tutaj znajdziecie owe zestawy.

- Ostatnia rzecz stojak na papier toaletowy loft o wartości 129,99 zł ( Serio to fajny gadżet ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

https://kapaga.pl/stojaki-i-kwietniki/100-stojak-na-papier-toaletowy-.html

Wysyłka DPD Lub inpost na nasz koszt

Zasady :

= Zielonki nie biorą udziału.

= Plusujesz oznacza, iż bierzesz udział.

= Losujemy 3 osoby 23.01.2020 godz 15:00 przez Mirkorandom

#konkurs #dom #dekoracje #wystrojwnetrz nie wiem co tagować
Kapaga - Witajcie Mirki oraz Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ruszamy z naszym pierwszym #roz...

źródło: comment_Ij1ZvrDlZzjSsVNSoerZz7n8f2VNzoLI.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@havocki: Jakość oczywiście może być taka jakiej oczekuje klient, faktycznie na tym zdjęciu wygląda to nie ciekawie, pamiętam że, robiłem na szybko wzory aby dodać je na sklep i pominałem taki efekt, od 1989r. produkujemy mebelki i dekoracje, przeszliśmy już niezliczoną ilość kontroli jakości, jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań klienta więc śmiało zapraszam do kontaktu, jestem otwarty na rynki EU poza Niemcami tam mamy rynek opanowany od 20 lat
  • Odpowiedz
@jmyung: Stal ogarniemy w każdym projekcie, jednak z drewnem i szafeczkami troche na bakier.. musiałbym zlecić produkcje takiego elementu, rzadko to robie bo obecne ceny u stolarzy, stolarzy nie skręcaczy kawałków są mega wygórowane, a jak mam robić coś z mdfu oklejonego ala drewno to odpuszczam :) dlatego rzadko robimy takie zlecenia ze względu jak klient słyszy cene to odpuszcza
  • Odpowiedz
@Kion: no i jak zwykle zawsze zleci się kilku typów co będą mówić że "hurr durr ale przecież dziadek ojca wujka od strony matki zrobił takie mojemu koledze kolegi za 20 złotych! Przecież to zdzierstwo!". Przecież każda firma zatrudnia pracowników pracujących charytatywnie, prawda?
  • Odpowiedz
@walczenyKon: Robiliśmy kilka rozpoznań zanim wszedł ten model na produkcje dla klienta detalicznego ( obecnie nie ma go w ofercie hurtowej, chiny zabijają ceną za taki mebel, a dla dużych odbiórców pierwsza jest cena potem jakość :) ) sprawdzaliśmy rózne markety meblowe i mogę ręczyć że, ten mebel będzie na dłuuuugo dłuuugo.
  • Odpowiedz
@Jarczur: Obecnie stosujemy drewno bukowe, sezonowane. mieliśmy dąb do testów jednak cieżko kupić faktycznie bardzo suchy dąb, a te suszone na szybko po jakimś czasie albo pękają albo robi się jajko.
  • Odpowiedz