Wpis z mikrobloga

Ciekawa dyskusja pojawiła się na livestream PCWorld
Karty 5600XT które są obecnie na rynku i kilkanascie tys z nich które zostały wysłane, wszystkie są bez nowego Biosu.
Bios należy sobie wgrać samemu. Co jeśli coś pójdzie źle i karta zostanie uceglona?
MSI, ASUS oraz PowerColor T&C Warranty mówi wprost. Że jakakolwiek modyfikacja biosu zakończona niepowodzeniem spowoduje wykluczenie karty z programu gwarancyjnego.

Bios nie jest przedmiotem sprzedaży tylko karta 5600XT której zegary są zaprezentowane na pudełku oraz na stronie przedmiotu. Ingerencja w BIOS powoduje że pozbywacie się momentalnie gwarancji.

Brawo AMD xDD

Dopóki nie pojawi się rewizja kart ze zmodyfikowanym fabrycznie BIOSEM wszystkie karty tych 3 producentów na pewno poddane modyfikacji będą pozbawione gwarancji.

Jeśli podczas upgrade Biosa uceglicie karte (brak dual Bios) to będziecie posiadaczami najdroższej cegły w waszym domu.

#pcmasterrace #amd #pcmasterrace #kartygraficzne
Shewie - Ciekawa dyskusja pojawiła się na livestream PCWorld
Karty 5600XT które są o...

źródło: comment_xDJaEVPrbIr6ehDyvyXaSROucDCPmapc.jpg

Pobierz
  • 10
@Shewie:

Ehh znowu się odpaliłeś.

Karty 5600XT które są obecnie na rynku i kilkanascie tys z nich które zostały wysłane


Podziel przez 5 to może się zbliżymy do ilości sztuk w całym EU

Bios należy sobie wgrać samemu.


Przede wszystkim to należy zwrócić GPU i kupić takie jakie ma być, swoją drogą ilość sztuk już kupionych jest bardzo mała.

MSI, ASUS oraz PowerColor T&C Warranty mówi wprost. Że jakakolwiek modyfikacja biosu
Podziel przez 5 to może się zbliżymy do ilości sztuk w całym EU


@Amasugiru: a jakie to ma znaczenie? Karty są na rynku, o samym USA mówią w kontekscie kilkanastu tys sztuk.
Sapphire jako jedyna firma powiedziała że około 80% sztuk kart które wyszły to karty z nowym biosem, reszta producentów wydała karty bez BIOSA.

Zupełnie jak z OC czegokolwiek i nikt nie daje #!$%@?, z tym że BIOS faktycznie można
@Shewie No nic dziwnego. Z tego co czytałem nie wszyscy producenci kart wydadzą na swoje karty wzmocnione biosy. - więc nawet trudno wgrywać cos czego nie będzie. Chyba, że ktoś będzie tak szalony i np. wzmocniony bios od msi będzie chciał wgrać do asusa. No ale to nic dziwnego, że producent za to odpowiadać nie będzie.
Generalnie powinno się wgrywać tylko te biosy jakie udostępni producent karty. Zazwyczaj ze strony producenta.
Tylko
a jakie to ma znaczenie? Karty są na rynku, o samym USA mówią w kontekscie kilkanastu tys sztuk.


Znaczenie ma takie, że potencjalnych "ofiar" w PL/EU jest mało. USA nikogo nie obchodzi kiedy twój post brzmi jak ostrzeżenie.

chłodzenie MSI jest znacznie wydajniejsze i jest to to samo chłodzenie które chwalili wszyscy w przypadku 5700 i 5700xt


xDDD

Gotujący się VRAM w Evoke/Mech pozdrawia. Nikt normalny nie kupuje MSI bo albo dostajesz
Amasugiru - > a jakie to ma znaczenie? Karty są na rynku, o samym USA mówią w konteks...
@Amasugiru: ja #!$%@?.
Skoro już chcesz manipulować za wszelką cene źródłami to doeudukuj się człowieku jakie karty chcesz #!$%@?ć jak bure suki.
Bo niestety wyjaśniasz się sam (ponownie). #!$%@? na Mech i Evoke a 5600XT dostało cooler z Gaming X które ma jeden z najlepszych i najwydajniejszych coolerów 2 wiatrakowych ze wszystkich AMD nowej generacji.

no offence ale ty jesteś naprawde idiotą xD

Navi kupujesz Sapphire Pulse/Gigabyte WF/PC Red Dragon jak
Shewie - @Amasugiru: ja #!$%@?.
Skoro już chcesz manipulować za wszelką cene źródłam...

źródło: comment_u3LEKCljzJ5oJs7TVIzDR0Uh8OiPTr4d.jpg

Pobierz
@Shewie:

#!$%@? na Mech i Evoke a 5600XT dostało cooler z Gaming X które ma jeden z najlepszych i najwydajniejszych coolerów 2 wiatrakowych ze wszystkich AMD nowej generacji.


Evoke od początku miał niemalże identyczy design coolera co Gaming X. Tylko że MSI #!$%@?ło fuszerkę z termopadami i dlatego nikt MSI nie ufa w przypadku Navi. Dodatkowo przepłacasz w stosunku do konkurencji.

które ma jeden z najlepszych i najwydajniejszych coolerów


Widzę narracja
@Amasugiru: Chciałbym móc poświęcić nieco więcej czasu na twoje marne baity ale niestety mam ważniejsze sprawy do czynienia. Twoje wpisy udowadniają jedno, że terminologia obiektywizm to coś czego znaczenia nie znasz, każdorazowo używasz sformułowań JA, SWOJEGO, MOJE ŹRÓDŁA, UWAŻAM.
Wygoogluj sobie definicję subiektywizmu wydrukuj i powieś między swoje obrazki z #furry i #anime na scianie.
Dodasz swojemu otoczeniu nieco " inteligencji" w krainie komiksowej dekadencji.
Poruszasz się po skali mikro a
Shewie - @Amasugiru: Chciałbym móc poświęcić nieco więcej czasu na twoje marne baity ...

źródło: comment_eTcUUCONx8UszcJrLznreVcPBw3LidJE.jpg

Pobierz
@Shewie:

Twój SS to GPU Edge, nikogo ta temperatura nie obchodzi, chyba że lubisz tasować się do cyferek w HWinfo. Rozłożenie, wielkość i docisk radiatora jest ważniejszy niż wydajniejsze wentylatorki. Ale pewnie nie miałeś czasu poczytać co to jest TJunction bo masz ważniejsze sprawy na głowie, życie w UK i te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcesz wątpić w moje obiektywne podejście to powinieneś przedstawić coś
Amasugiru - @Shewie: 

Twój SS to GPU Edge, nikogo ta temperatura nie obchodzi, chy...