Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, chciałbym się Was poradzić, chociaż wiem, że pytanie Was o porady życiowe może być ryzykowne, chodzi o moją żonę.
Jesteśmy razem 7 lat, 1.5 roku po ślubie i od kilku dni zaczęła pisać w facetem, wydaje się mało atrakcyjny dla kobiet, a moja żona jest ładną kobietą, więc na początku nie zwracałem na to uwagi, ale od 3 dni zaczęła usuwać wiadomości. Tak więc zacząłem obserwować jej fb i na bieżąco czytałem co pisze, wczoraj zobaczyłem, jak pisze, że nie zdradziłaby męża, ale różnice w życiu bywa i nie wiadomo jak długo będziemy razem, a drugi tekst "on mnie czasem przytula i całuje w policzek na siłę" co oczywiście nie jest prawdą, bo kochamy się praktycznie codziennie i ogólnie między nami ok. Tak wiec czy to już jest dla Was powód do rozwodu? Najbardziej mnie ciekawi opinia różowych. Z góry Wam dziękuję.

#zdradaczyniezdrada
#zdrada
  • 15
@geggasiega1: Najwidoczniej to taki orbiter. No nawet jakby mialo do czegoś dojść, to nie jego wina, tylko wina kobiety. Więc nawet jakby mialo cos sie wydarzyc, to da ci informacje, ze ziomek przez kilka zdan przez komunikator, laske wyrwał. Siedz cicho. Jak cos, to zbieraj dowody. =] Rozumiem, cie, bo kiedys mialem taka sytuacje, ze tez moja była pisała z ziomkiem. Bylismy w kinie. Potem rozmawiali o tym filmie, i juz
Jest brzydki, ale zabiega o nią ostro i to jej się pewnie podoba. Będzie sobie go trzymała na dystans i syciła się jego uwielbieniem. Chyba, że coś #!$%@? to on może się sycić nią.
@geggasiega1: Obserwuj i patrz co się dzieje. Może jej się znudziłeś? Może ma trudy czas w życiu, stany depresyjne i chce z kimś innym pogadać? Trudna sytuacja, współczuję. Jak chcesz pogadać to pisz.

Mam u dobrego kumpla podobną sytuację. Małżeństwo 15 lat po ślubie, 2jka dzieci a żona pisze prawie codziennie z przyjacielem o jakiś głupotach. Wystalkował, ale nic strasznego. Ot pierdoły co słychać, jak leci.

Facet się #!$%@?ł o to,
@geggasiega1: sluchaj bylem w bardzo podobnej sytuacji, po pierwsze czytanie tego co pisze jest najgorsze bo ty tego nie widzisz z jako osoba bezstronna i od razu masz rozne wyobrazenia. Moja narzeczona pisala z kolega z pracy, a nawet w tym czasie co sprawdzalem napisal do niej typ z ktorym cos ja laczylo przede mna. Po pierwsze przestalem to obserwowac, jezeli cie zdradzi to cie zdradzi, mowi sie trudno i zyje
Sytuacja rozwinęła się tak, że dowiedziała się, że czytałem jej wiadomości, więc napisałem do kolesia żeby mi wysłał screeny wszystkich wiadomości, zaznaczając, żeby nie pomijał niczego, bo cześć ich rozmów mam, dostałem je i nic strasznego nie było. Ale porozmawiałem z żoną i wyznała, że myśli, że ma depresję od jakiś 2 lat, czyli po urodzeniu dziecka, w tej chwili jest u psychologa, a ja czekam w samochodzie. Zobaczymy co to będzie
@maciekph: no bo to najlepsze podejście do sprawy inaczej się zwariuje. Ja sam miałem problemy żeby zaufać ale odpuściłem sobie bo tak się nie da.
@geggasiega1: mordeczko, trzymam kciuki, Walcz. U mnie w związku mamy inny problem i narazie czekamy jak to się rozwinie. Może idźcie wspólnie do psychologa