Wpis z mikrobloga

@myrmekochoria: Na początku byłem pod wrażeniem. Ale po kilkunastu godzinach doszedłem do wniosku, że to strasznie nudna gra. Na jedno kopyto z Shadow of Mordor.
Te same mechanizmy

Nie polecam
  • Odpowiedz
  • 1
@myrmekochoria 3 razy zaczynałem, ale za każdym razem po paru h zaczynałem przysypiać. ta gra wygląda spoko, bardzo fajnie oddaje klimat filmu, ale po dłuższym graniu te widoki stają się bardzo monotonne, a robienie ciągle tych samych czynności absolutnie nie pomaga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@myrmekochoria: ja opowiem się po stronie tych, którym się raczej podobała. Momentami nurząca i powtarzalna, ale mimo wszystko zaskakująco fajna. Ukończyłem i nie żałuję. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@budyn: @koniu69: Gra może znudzić i denerwować jak najbardziej, zwłaszcza szukanie w obozach pomp itd.
@Dominik80: @michael323: Też polecam, ale tylko dla fanów post apo. Polecam również grać w jak najwyższych rozdzielczościach. Jest coś bardzo magicznego w przemieszczaniu się po Pustkowiach i praktycznie nie jesteśmy limitowani kierunkiem. Burze piaskowe, kolosy poprzedniego świata, muzyka. Jak kupiłem za 13 złotych, więc tanio.
  • Odpowiedz