Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.
Dowiedzialem sie ostatnio, ze laska mnie zostawila bo przestala czuc "motylki" w brzuchu xD
Czaicie to #!$%@??
Ona mysli, ze gdybym byl "tym jedynym" to by cale zycie czula motylki przy mnie.
Mielismy powoli w planach razem zamieszkac, ale #!$%@? ona nie czuje "motylkow" xD
Ja #!$%@?, niech ludzie jeszcze bardziej przyswajaja do glow to sztuczne, romantyczne, medialne szambo, ktore nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, to na pewno bedzie im sie lepiej zylo.
Milosc, to wedlug niektorych motylki na cale zycie, a nie wsparcie, zrozumienie, praca nad zwiazkiem, przywiazanie, bliskosc fizyczna i duchowa, #!$%@? nie wierze w to co uslyszalem, ja #!$%@?...

#zalesie
#zwiazki
  • 61
  • Odpowiedz
Dowiedzialem sie ostatnio, ze laska mnie zostawila bo przestala czuc "motylki" w brzuchu


@Sierzant_Stuleja: Jest spora szansa, że kłamie. Główną motywacją kobiet do pozostawania w związku jest dostatek, bezpieczeństwo i możliwości dla ewentualnego potomstwa. Dopiero potem są emocje - uczucia.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: ale wlasciwie o #!$%@? ci chodzi? Nie puściła się, nie oszukała, powiedziała że nie ma już takiego uczucia i tyle xd ma prawo xd ludzie się po 40 latach małżeństwa rozstają. Zawsze mnie #!$%@? taka roszczeniowość, jak chce to niech idzie i #!$%@?. Siłą nikogo nie zatrzymasz.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: Typie, jak raz poirytowana durnym wpisem napisałam co myślę o takich dziewczynkach, które naiwnie wierzą w mityczne zauroczenie, myśląc, że to wyznacznik zajebistego związku i partnera, to się zleciała cała chmara różowych gotowych do masowego ataku. Na tępe dzidy nic nie poradzisz ( )

Ciesz się, śmieci same się wyniosły, a jak już miałbyś być ojcem, to dla własnego dziecka, a nie 10 letniej ''partnerki''
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: koles, laski tak po prostu #!$%@?, zreszta ja tez jak konczylem znajomosci z panienkami to im sciemnialem jakies bzdury, nie bede mowic "no sluchaj roksana w sumie to mi sie znudzilas, ale byloby spoko jakbysmy sie tylko ruchali co ty na to xD"
  • Odpowiedz
  • 2
Ciesz się, śmieci same się wyniosły, a jak już miałbyś być ojcem, to dla własnego dziecka, a nie 10 letniej ''partnerki'' ¯_(ツ)_/¯


@night_witch95 Śmieci? Mówisz o drugiej osobie, której to nawet nie znasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sierzant_Stuleja: jak się już narucha, to za parę lat zadzwoni. będzie monolog

"cześć, co u ciebie słychać, podobno fajną dziewczynę masz, o, nie masz? to ktoś mi źle powiedział, tak sobie dzwonię bo załatwiałam jakąś sprawę na twojej ulicy i pomyślałam sobie że zadzwonię, może jesteś w domu to bym przyszła do ciebie na kawę, tak dawno się nie widzieliśmy"

to był autentyczny telefon, jaki kiedyś odebrałem od swojej ex.
(
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: no nie do końca. Niektórzy 'motylki' określają jako całe uczucie zakochania. Minęły emocje i doszła do wniosku, że nie żywi do Ciebie takich uczuć jak Ty do niej. Wiadomo, że każdy jest zły jak związek się rozpada, ale zrobiła to chociaż uczciwe, a nie dała dupy i szukała usprawiedliwienia.
  • Odpowiedz