Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki oraz Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to moje pierwsze i pewnie nie ostatnie #rozdajo
Zapraszam do udziału w #rozdajo w którym do wygrania będzie Portfel Wizytownik , który zmieści 4 karty oraz gotówkę.

Robię #rozdajo, ponieważ chciałbym zareklamować moją małą manufakturę. Póki co robię męskie portfele i jak nie braknie energii, to poszerzę twórczość. Będę wdzięczny za subskrypcję.

Zasady:
- Plusujesz i bierzesz udział w losowaniu
- Zielonki nie biorą udziału
- Losowanie odbędzie się 09.02.2020 o godzinie 21:00 przez Mirkorandom
- Wysyłka inpost na mój koszt.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej moich projektów to zapraszam:
- Sklep tomond.pl
- Moje konto na OLX

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy
#tworczoscwlasna #konkurs #diy #rekodzielo #handmade #leatherworking #modameska #galanteria #moda #portfel #tomekszyje
taki_tomek - Witajcie Mirki oraz Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to moje pierwsze i pewni...

źródło: comment_DCG0jJ1rn23JTKjdK3Sl8u3IHzLAat2k.jpg

Pobierz
  • 30
@taki_tomek: jak reklamujesz, to może zrób jakiś fajny artykuł o tym i może pójdzie na główną? Warto wspierać lokalny czy rodziny biznes.
Chociaż weź mi też wytłumacz, jako laikowi, czy taki portfel od Ciebie jest lepszy/lepiej wykonany/wytrzymalszy od portfeli z sieciówek? Nie mówię o portfelach za 30zł, ale np ja mam portfel VIP Collection ( ͡° ͜ʖ ͡°) który dostałem na odejście z poprzedniej pracy, służy mi
  • 5
@waleczne_serce jestem przekonany, że jest lepiej wykonany, ale nie umniejszam tym sieciówkowym, bo do niedawna sam taki miałem. Praca przy portfelach czy paskach jest dość wyczerpująca i wymagająca skupienia. Są osoby, które cenią sobie fakt noszenia rzeczy jedynej w swoim rodzaju i uszytej przez polskie, nie chińskie rączki ( ͡º ͜ʖ͡º) Z drugiej jednak strony zawsze będą dwa obozy; jedni kupią taniej, inni drożej.

Cytat z utworu:
Nie mówię o portfelach za 30zł, ale np ja mam portfel VIP Collection ( ͡° ͜ʖ ͡°) który dostałem na odejście z poprzedniej pracy, służy mi już 4 lata i wygląda naprawdę dobrze.


@waleczne_serce: mnie od 4-5 lat sluzy codziennie taki portfelik na karty ktory kupilem za 10 zlotych na ebay (taki na 6 kart plus gotowka, przy czym nosze w nim 10 kart i gotowke) xD
@taki_tomek: Nie ma sensu sprzedawać na allegro, stracisz tylko czas. Tak samo imo na stronach typowo dedykowanych rękodziełu. Najlepszy zestaw moim zdaniem to olx + vinted + etsy, jeśli uderzasz też w zagranicznego odbiorcę