Wpis z mikrobloga

"Jak zostałem Gangsterem. Historia prawdziwa" to idealny przykład rozstrzału pomiędzy opiniami krytyków, a odbiorem przez publiczność.

Film naprawdę bardzo poprawny, który przyjemnie się ogląda, bez dziur logicznych (imho), bardzo dobrym castingiem, świetną grą aktorską głównych bohaterów (no może poza Siwiec), świetnym doborem utworów i co najważniejsze - dobrze zbudowanym klimatem.

Średnia krytyków 5.5 - publiczności 8.0 - moja 8.5

Z czystym sumieniem polecam - skorzystajcie póki jeszcze puszczają - to nie jest film sensacyjny - to coś pomiędzy dramatem, a filmem akcji.

#film #polska #polskiekino #filmweb #kinematografia
a2t1 - "Jak zostałem Gangsterem. Historia prawdziwa" to idealny przykład rozstrzału p...

źródło: comment_yAFkn49O9XiyZIVD4XjIX37K9gk4upO0.jpg

Pobierz
  • 11
@mamFAJNYnick filmy Vegi to jest zupełnie inna liga xd Jego filmy ogląda się z podejściem jak do "Maczety", a nie jak do normalnego filmu, chociaż osobiście mnie jego styl strasznie męczy, bo swoje produkcje robi na siłę, na tym samym schemacie i z potężną dawką cringe'u.

No i oczywiście nie generalizując, ale może dlatego tak podchodzi ludziom w UK ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Daleki_Jones a nic mi o tym nie wiadomo, ale jeśli rzeczywiście tak robisz, to not cool xd To tak jakby oceniać film przez pryzmat tego jacy w prywatnym życiu są aktorzy i twórcy xd. O ile nie obrażają mnie jako widza, to #!$%@? :D
@ProwojMiliten Trochę pojecie względne, ale mimo wszystko z reszty mojej wypowiedzi można wywnioskować, że film jest wart uwagi :D Może 8,5 to troche za dużo patrząc przez pryzmat innych filmow, ale trafił w moje gusta :D