Wpis z mikrobloga

mazurycudnatury


@CarSpotterka: Bo pęknę ze śmiechu. Jeziora które przez dziesięciolecia służyły za miejsca odprowadzania ścieków (komunalnych i przemysłowych), monokultury leśne nasadzone sztucznie po drugiej wojnie światowej. Mieszkańcy palący w piecach śmieciami i meblami, sypiące się zabałaganione gospodarstwa ze stosami obornika a na okrasę stare, kopcące rzęchy na drogach. Taki to "cud". Niedowiarkom polecam przyjechać w zimie i pomieszkać.
  • Odpowiedz
@Arsenazo: każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja mam takie jak napisane ... ;) Wole to niż wielkie miasta... Wakacje, jezioro... Poza tym lubie fortyfikacje także bunkry i pozostalosci II wojny światowej też mi nie przeszkadzają ;) To wszystko ma swój urok... ;) Ludzie płacą kasę, za wakacje na mazurach, a ja mam to za darmo ;) Ale rozumiem Ciebie ;) Ile ludzi, tyle charakterów ;)
  • Odpowiedz
każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja mam takie jak napisane ... ;) Wole to niż wielkie miasta... Wakacje, jezioro... Poza tym lubie fortyfikacje także bunkry i pozostalosci II wojny światowej też mi nie przeszkadzają ;) To wszystko ma swój urok... ;) Ludzie płacą kasę, za wakacje na mazurach, a ja mam to za darmo ;) Ale rozumiem Ciebie ;) Ile ludzi, tyle charakterów ;)


@CarSpotterka: Robienie chlewu wokół siebie
  • Odpowiedz