Wpis z mikrobloga

VISION EXPRESS
Okulary za 7 stówek, dożywotnia gwarancja. Przy sprzedaży wciskali kit, że nawet gdybym na nie siadł albo rozdeptał to i tak mi wymienią. W rzeczywistości bardzo mało ich używałem bo zazwyczaj nosze soczewki i po niecałym roku puścił lut mino, że nie było żadnego uszkodzenia z mojej ani niczyjej innej strony. Praktycznie lut puścił gdy te super oksy Emporio Armani leżały w pudełku.
Oczywiście VISION EXPRESS nie uznał gwarancji nie podając powodu.
#zalesie #zdrowie #oszukujo #oszustwo #visionexpress
d.....y - VISION EXPRESS 
Okulary za 7 stówek, dożywotnia gwarancja. Przy sprzedaży w...

źródło: comment_1580814068iIBQm4APJfRcNs3QJQXsiK.jpg

Pobierz
  • 75
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dozownik_celkowy: panie dużo jest dobrych sieciowek (jak na sieciowki) a ty wybrałeś akurat ich (ʘʘ) jak pracowałam w optyku to co drugi klient mówił, że "musi kupic nowe bo 2-4 miesiące temu kupił w vision i się zepsuły i nie przyjmują reklamacji"()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dozownik_celkowy: zawsze wybieraj lokalnego okulistę - nie sieciówkę.

@AntyMoron:

A czym się różnią okulary z sieciowki od tych u lokalnego okulisty? Będziesz miał te same marki z tym że w sieciowe masz często spore przeceny. Sam kupiłem w vision express 5 lat temu oprawki Gucci za około 1000zl, do dzisiaj wyglądają jak nowe. Wszystko zależy od tego jak użytkujesz i jak zrobione są oprawki a nie od tego gdzie je
@Wygryw_z_wyboru od 30 lat noszę okulary, które zmieniam co kilka lat. Najszybciej powłoki ochronne za które doplacasz ekstra (np. Przeciw osadzaniu brudu) schodzą z Vision express. Najbardziej rysuje się plastik na szkłach to Vision express. Lokalni w podobnych cenach mają lepsze trwałe szkła. Dobrej jakości zawiasy w oprawkach. Często te wszystkie promocje to sciema, bo jak dochodzi do podliczenia to okazuje się że dane oprawki nie są w promocji, albo dotyczy tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyMoron: ja mówiłem o samych oprawkach, szkła wybrałem najtańsze bez żadnych bajerów. Okulary to dosyć delikatna rzecz więc zawsze trzymam je w etui gdy nie używam. Rys zero. Co do zawiasów to przecież kwestia producenta co tam wstawia. Szkła może rzeczywiście można kupić gdzie indziej lepsze ale oprawki to oprawki, tu czy tam będą takie same. Zawsze możesz kupić w vision same oprawki a szkła wstawić u innego optyka. Akurat przy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To czy vison odrzucił bezpodstawnie reklamację to inna sprawa. Jeżeli op miał wykupione ubezpieczenie (podobno można samemu takie okulary połamać i muszą ci je wymienic) to powinni mu je wymienić bez dyskusji. Mnie ta opcja nie interesowała więc nie znam regulaminu.

Co to za różnica czy kupię Ray bany, tomy fordy, czy inne oprawki u 60 letniego pana Staszka czy w vision xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dozownik_celkowy: również nie polecam vision express. Plastikiowe zawiasy okularow przeciwsłonecznych połamały się po trzech miesiacach użytkowania, reklamacja odrzucona.

@kthxbye:

A co ma vision do tego? Wybrałeś sobie model okularów słonecznych które miały plastikowe zawiasy, miałeś je w ręku i sam widziałeś co bierzesz. Gdybyś kupił ten sam model w innym sklepie to zawiasy by nie pękły? Bo nie rozumiem. Ludzie trochę pomyslunku przy zakupie czegokolwiek, jeżeli coś wygląda na tandetę
@dozownik_celkowy: Jeśli dokupiłeś ubezpieczenie, to w ciągu roku od kupna Vision Express da Ci 80% katalogowej wartości okularów, możesz wymienić je na takie same (jeśli są oprawki) albo inne. Warunkiem jest przyniesienie przynajmniej pozostałości okularów do salonu. 50% wartości dostaniesz, jeśli nie przyniesiesz okularów, bo zgubiły się albo coś. A gwarancja jak to gwarancja - nie zaliczają się do niej uszkodzenia spowodowane z winy klienta (nie wnikam, jak było, salon tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: Niby tak, ale nie do końca. Uważam za nieuczciwe, kiedy VE sprzedaje mi okulary przeciwsłoneczne za niecałe 300PLN, zapewnia mnie o bezproblemowej gwarancji, a następnie gdy wracam z wadliwym towarem odrzuca reklamację. Okulary używane były zgodnie z przeznaczeniem, nie mówiąc o tym, że dbałem o nie jak i o ich przechowywanie.
Więc nie uważam, że nie peklyby kupione w innym sklepie. Zawiodło mnie unikanie odpowiedzialności przez sklep.