Wpis z mikrobloga

Jest chyba tylko jedna grupa gorsza niż partyjni wyznawcy. Bo przyjdzie taki turbofan partii X to od razu wiesz że debil. Niezależnie czy to nawiedzony korwinista, pisowiec, razemek czy co tam jeszcze. Wiadomo od razu że równie dobrze można dyskutować z psem. Jest jednak coś gorszego.

SYMETRYSTA

PiS PEŁO JE DNO ZŁO! Wiesz bo PiS miesza w sądach ale w 1998r. w Koluszkach Dolnych koło Ustki sędzia po pijaku wjechał Fiatem Punto na rondo. Zresztą i PiS i PO to lewaki. Może PiS dał 2MLD na propagandę w TVP ale Tusk ukradł piniendze z OFE! Może w TVP propaganda, ale patrz co robią lewaki z TVNu! Pochanke to już w ogóle odbiło!

Porównywanie średnio udanych (IMO) rządów PO z tym co odwala PiS, albo jakichś rzeczy z TVNu z tą nachalną, tempą propagandą z TVP to jak porównywać gościa który gwizdnął za licealistką na ulicy z typem który zgwałcił dziecko i twierdzić że w sumie oboje to pedofile.

HAAAAA TFU!

A najgorsze że zaraz jakiś przyjdzie i będzie mi śmierdział pod wpisem.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #polityka
Kozajsza - Jest chyba tylko jedna grupa gorsza niż partyjni wyznawcy. Bo przyjdzie ta...

źródło: comment_1581074059HcO5vNVRQEGOUgQedaTXF4.jpg

Pobierz
  • 47
to jak porównywać gościa który gwizdnął za licealistką na ulicy z typem który zgwałcił dziecko i twierdzić że w sumie oboje to pedofile.


@Kozajsza: Świetne porównanie. Sam krytykowałem PO za to, że przneieśli kasę z OFE do ZUSu, czy za to, że uginali się przed żądaniami górników itp Zresztą, wtedy PO mój głos straciła. Nic mnie jednak nie rusza równie mocno jak pisanie, że obie partie robią to samo bo to
@Kozajsza: bo to musisz dodać inflację zachować. Politycy się uczą na błędach i jak w 2005 pisowcy nie ruszyli tvp, to potem w 2008 się nauczyli że to był błąd bo dziennikarzy powiedzmy sympatyzujących z nimi wywalili (może 1 Pospieszalski został w tvp regionalnym o 23 w czwartek :D ), to jak w 2015 dostali szansę to pewnie przez chwilę nie myśleli żeby zostawić Lisa czy Kraśko w spokoju.
O tyle