Wpis z mikrobloga

Jest chyba tylko jedna grupa gorsza niż partyjni wyznawcy. Bo przyjdzie taki turbofan partii X to od razu wiesz że debil. Niezależnie czy to nawiedzony korwinista, pisowiec, razemek czy co tam jeszcze. Wiadomo od razu że równie dobrze można dyskutować z psem. Jest jednak coś gorszego.

SYMETRYSTA

PiS PEŁO JE DNO ZŁO! Wiesz bo PiS miesza w sądach ale w 1998r. w Koluszkach Dolnych koło Ustki sędzia po pijaku wjechał Fiatem Punto na rondo. Zresztą i PiS i PO to lewaki. Może PiS dał 2MLD na propagandę w TVP ale Tusk ukradł piniendze z OFE! Może w TVP propaganda, ale patrz co robią lewaki z TVNu! Pochanke to już w ogóle odbiło!

Porównywanie średnio udanych (IMO) rządów PO z tym co odwala PiS, albo jakichś rzeczy z TVNu z tą nachalną, tempą propagandą z TVP to jak porównywać gościa który gwizdnął za licealistką na ulicy z typem który zgwałcił dziecko i twierdzić że w sumie oboje to pedofile.

HAAAAA TFU!

A najgorsze że zaraz jakiś przyjdzie i będzie mi śmierdział pod wpisem.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #polityka
Kozajsza - Jest chyba tylko jedna grupa gorsza niż partyjni wyznawcy. Bo przyjdzie ta...

źródło: comment_1581074059HcO5vNVRQEGOUgQedaTXF4.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ja rozumiem, że można nie lubić zarówno PiSu jak i PO, w końcu to partie - molochy które od dłuższego czasu funkcjonują w naszej przestrzeni politycznej i niektórzy ludzie zwyczajnie mają ich dość. Natomiast nigdy nie przestaną bawić mnie łebki, które przykładowo całymi dniami srają tylko na opozycję, a jak ktoś ośmieli się w ich otoczeniu powiedzieć coś złego na PiS, to tylko mruczą pod nosem, że PiS PO jedno
  • Odpowiedz
@Kozajsza: #!$%@? mnie stygmatyzowanie symetrysty, a dzieje się to od jakiegoś czasu nagminnie. Sam uważam się za symetryste i denerwuje mnie to, że znajdą się ludzie którzy nazywają to bycie bezpłciowym itp. Bo widzę błędy po obu steonach barykady. To że ktoś jest symetrysta nie oznacza że zrównuje PiS z po, tylko że PiS #!$%@? dużo a po mniej i tyle.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Tak, bo każdy kto porównał zbrodnie PO i PiS to symetrysta xD
Po prostu ci co mają rigcz mają na uwadze akcje jakie były gdy PO rządziło i nie pozwolą aby puszczono to w niepamięć i wybielono Tuska, mowiac, że jednak nie był taki zły. Tymczasem na wykopie powstanie kolejne #!$%@?ące określenie, zaraz obok "państwo z dykty" - symetrysta. A #!$%@?ć tych co szufladkują
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Ja za rządów PO byłem jeszcze nastolatkiem i oceniałem ich wtedy z perspektywy takiej normalnej ludzkiej uczciwości, jakiej mnie nauczyli rodzice - wtedy to nie wyglądało w ogóle kolorowo. Dopiero PiS udowodnił mi jak szerokie jest spektrum politycznej niegodziwości i pokazał, że skala jest znacznie, znacznie większa. Zawsze byłem umiarkowanym antykomunistą - PiS wyzwolił we mnie nienawiść do komunistów. PiS jest pierwszym rządem w moim życiu który jawnie nazywa mnie
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Czy Ci którzy uważają, że czyny i rządy Stalina i Hitlera były złe i ludzie nie powinni iść ani w tą ani w tą stronę, bo obaj byli strasznie zjeb.. To symetryści?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: średnio udane rządy xD Koleżcy robili sobie co chcieli, nawet lasy wycinali bez żadnego pozwolenia (niewinny Sobiesiak xD wszak wyroku nie było xD). Platforma antyobywatelska, która ma w dupie ludzi i projekty obywatelskie xD Dla mnie i jedni, i drudzy to banda złodziei, ludzi uwikłanych w poprzedni system, a tu jakieś płatne trolle powiedzą, że jestem pisowcem.
  • Odpowiedz
PiS PEŁO JE DNO ZŁO! Wiesz bo PiS miesza w sądach ale w 1998r. w Koluszkach Dolnych koło Ustki sędzia po pijaku wjechał Fiatem Punto na rondo. Zresztą i PiS i PO to lewaki. Może PiS dał 2MLD na propagandę w TVP ale Tusk ukradł piniendze z OFE! Może w TVP propaganda, ale patrz co robią lewaki z TVNu! Pochanke to już w ogóle odbiło!

Porównywanie średnio udanych (IMO) rządów PO z
  • Odpowiedz
@Kozajsza: To nie są żadni symetryści tylko obrzydliwe pisowskie trole.

Mleko się wylało i już nawet ludzie co ledwo umieją dodać dwa do dwóch widzą, że ta partia to jeszcze większa dawka nepotyzmu, propagandy, kolesiostwa i złodziei. I teraz tylko taki symetryzm pozwala zachować iluzję, że jednak oni nie są tacy najgorsi "bopeło".
  • Odpowiedz
@Kozajsza: nie ma nic gorszego niż ci, którzy są w stanie zapomnieć lub ignorować przewinienia poprzedniej ekipy rządzącej tylko dlatego że obecna jest bardziej zrąbana. A już tłumaczenie wywalenia PO z rządzenia "osmiorniczkami i przekleństwami" to wyższy poziom spierd**** pewnej tęczowej grupy.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Kocham ten wysyp miłości do PO na wykopie, jakby każdy zapomniał ze swoje tez mieli za uszami. To ze PiS szoruje po dnie nie jest przyzwoleniem na to zeby zapomnieć ze PO święte nie było, a duopol partyjny to nic dobrego.
  • Odpowiedz