Wpis z mikrobloga

1 osoba: Bardzo niska dynamicznosc, zaawansowana fobia społeczna, niski social skill 188cm, atletyczna zdrowa sylwetka, gęste włosy, wygląd 8/10, zero znajomych
2 osoba: Dynamiczny, pewny siebie grubas, dusza towarzystwa 172cm, nadwaga, zakola, wygląd 3/10, tysiąc znajomych
#przegryw

kim wolałbyś być? (Trzeba wybrać bo szatan zmusił xd)

  • Osoba nr 1 69.9% (58)
  • Osoba nr 2 30.1% (25)

Oddanych głosów: 83

  • 17
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: 2 - skoro jest dynamiczny, pewny siebie i ma masę znajomych... no to na cholerę mu dobry wygląd? Taki i tak zarucha dzięki swojej społecznej pozycji. A dynamizm świadczy również o dobrym samopoczuciu. Pewnie jest szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: bo mając taki wygląd niska dynamiczność to nie problem, nad fobiami można pracować z terapeutą etc łatwiej to ogarnąć niż kiepskie geny nadrobić dynamicznością, a o tych ruchaczach zakolakach, którzy mają powodzenie dzięki super osobowości to każdy słyszał a nikt nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałem takich w realu i nawet mieli dużo koleżanke od kawki i piwka (oczywiście te karzełki wszystko fundowali), ale juz
  • Odpowiedz
dynamicznosc można wyrobić, a wygląd to wszystko


@Niski_Manlet: tak swoją drogą, czy ktoś zna niedynamicznego przystojniaka? I mam tutaj na mysli faktycznie gościa, który na tinderze ma stałe 99+ i ma pary z #plodnajulka bo ja nigdy takiego nie poznałem. Każdy koles z takim wyglądem miał dynamine przynajmniej na ponadprzeciętnym poziomie.
  • Odpowiedz
tak swoją drogą, czy ktoś zna niedynamicznego przystojniaka?


@Eugeniusz_Zua: Też powątpiewam w istnienie takich chyba że ktoś już ma skrajnie zaawansowaną chorobę psychiczną ale to przypadek 1 na miliard. Niestety i tak przyjdzie jakiś dzban i zacznie mówić że on jest "przystojny ale #!$%@?" bo jakaś dziewczyna w biedronce się na niego patrzyła przez 10 sekund a on tego nie wykorzystał.
  • Odpowiedz