Wpis z mikrobloga

@MateuszZ89: Ten daszek sprawdza się także podczas jazdy wieczorem gdy niebo jest czyste a słońce zachodzi. Ostatnie 2 godziny to słońce prosto w oczy.
Natomiast daszek jest dużym utrudnieniem gdy np. przy 130km/h podniesiesz głowę potrafi wtedy szarpnąć kaskiem.
@MateuszZ89: Mam scorpion adx-1. Tak jak mówią poprzednicy. Daszek fajny, na miasto git ale w trasę trzeba ściągać bo głośny i szarpie głową. Na szczęście to 2 śrubki takie, że można monetą 1zl odkręcić i jedziesz dalej
@MateuszZ89: Szczękowy. Bez daszku też szału nie ma. Przejeździłem jeden sezon i wiem, że na trasy będę szukał jakiegoś cichego integrala. Tu nie ma cudów, kask adventure to według mnie taki, w którym da radę dojechać gdzieś kawałek asfaltem a później bujać się bezdrożami z prędkością nieautostradową. Plusy: Fajny wygląd, szczęka, blenda, daszek i dobra wentylacja na brodzie. Na dojazdy do pracy ideał.
N70-2X?


@MateuszZ89: Szczeka z przodu jest wyciągana. Wszystkie kaski szczękowe są troche głośniejsze, do tego jeszcze daszek który jednak stawia opór. Nie ma cichych kasków, każdy bezie głośny przy 120km/h+. Cichszy bedzie integral bez żadnych dodatków. Zobacz sobie shoei gt air2.
@cebula12klocuch13: Czy polecam? Ciężko powiedzieć. Wszystko działa dobrze, nic sie nie zepsuło. Pole widzenia jest bardzo w porządku, głośność umiarkowana. Teraz celowałbym po prostu w integrala bo i tak jeżdżę bez tego daszku a z otwieranej szczeki to skorzystałem może trzy razy w ciągu roku. Do długiej jazdy na trasie i tak zakładam stopery i robiłbym to w każdym kasku Kupiłem go oczami, tak samo jak poluję na kolejny - Icon