Wpis z mikrobloga

@asik_: Chciałbym ogólnie się dowiedzieć jak wygląda praca i czy jest spoko? I czy premie rzeczywiście są tak duże, jak to obiecują? Stanowisko konkretnie we Wrocławiu, a słusznie się domyślam, że też stąd jesteś?
  • Odpowiedz
  • 0
@jakinickk premia to 40% podstawy, jest sprzedażowa, więc musisz wciskać jak najwięcej kredytów (jak nie będziesz tego robić to i tak będą cisnąć), atmosfera ogólnie w porządku, fajni i pomocni ludzie, a jeżeli chodzi o pracę w ogóle to zależy jak Ci się podoba praca z klientami i jakie masz do tego podejście.
Tak, Wrocław.

Byłeś już na rozmowie?
  • Odpowiedz
  • 0
@asik_ 40% podstawy + prowizja za kredyty, czy po prostu 40% podstawy po osiągnięciu danej liczby sprzedaży? I czy cele sprzedażowe nie są wygórowane, bo takie opinie też często się powtarzają? Jeszcze nie byłem, idę w przyszłym tygodniu
  • Odpowiedz
  • 0
@jakinickk dostajesz podstawę + premię, 40% to maksymalna premia po osiągnięciu celu, cel zależy od Twojego levelu w byciu doradcą :D na początku łatwo to wyrobić, później progi są coraz wyższe
  • Odpowiedz
  • 0
@asik_ A awanse rzeczywiście są realne? I jeśli tak, to czy różni się czymś bycie Młodszym doradca od Doradcy w kwestii finansowej? I czy masz miesiące gdzie dostajesz tylko podstawę czy takie coś się nie zdarza?
  • Odpowiedz
  • 0
@jakinickk w pierwszym miesiącu prawdopodobnie będziesz mieć samą podstawę, bo nie będziesz miał kiedy wyrobić premii (chyba, że coś zmienili, ale w moim przypadku tak było), a później wszystko zależy od Ciebie.
Co do awansu to trochę gorzej, trzeba mieć długi staż, zdać egzamin, a jak stawka wygląda to już nie wiem, bo oczywiście o hajsie nie można rozmawiać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@TEDMAJER w zeszłym roku było to niewiele ponad minimalną, coś ok. 1700-800 na rękę, nie pamiętam dokładnie. Jak jest teraz to nie wiem, bo już tam nie pracuję
  • Odpowiedz