Wpis z mikrobloga

Mirki szukam pracy na C+E, za parę dni ostatni egzamin i zaczynam się rozglądać za czymś na początek. Szukam w okolicach #torun #bydgoszcz ewentualnie dalsze fyrtle w #kujawskopomorskie Oczywiście brak doświadczenia na zestawach, parę lat na busach, Europa zjechana wzdłuż i wszerz busem, znajomość odpraw, promów itp., angielski komunikatywny, niemiecki pozwalający dogadać się na załadunkach, trochę hiszpańskiego. Szukam czegoś w systemie 2/2 ewentualnie 2/1, żadne zjazdy na weekend albo systemy dla ukraińców lub bezdomnych. Zna ktoś jakieś normalne firmy nie #dziadtrans których nie będę musiał później dojeżdżać prokuratorem i komornikiem żeby odzyskać należności? #transport #transportdrogowy #ciezarowki #logistyka #praca #pracbaza #kierowcy #kierowca #tir #zycietruckera
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzalonyBusiarz: zazwyczaj tak, ale z dniówkami też sie spotkałem wiele razy. W Twoich okolicach byś musiał do Lisiego Ogona podjechać i się podpytać
@nochybaniebardzo: 2 tygodnie w trasie, 2 tygodnie w domu, ewentualnie tydzień w domu. Dosyć często zdarzało mi się brać z parkingu kierowców którzy tez mieli zjeżdżać na weekend do domu, tyle ze brałem ich w sobotę na rano, w domu był w sobotę popołudniu a w niedziele wracał do samochodu. Wystarczy jedna obsuwa w tygodniu i z weekendu w domu zostaje 24h tygodniowo z rodziną, dziękuję, wolę wyjechać na 11-14 dni
@nochybaniebardzo: ależ rozumiem dlatego zastrzegłem w pierwszym poście ze żadnych systemów dla bezdomnych bezdzietnych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @bizancjo: przykro mi ze miałeś takie doświadczenia, ja wolę ich uniknąć dlatego szukam normalnego pracodawcy u którego pojeżdżę może z dwa miesiące i przy okazji znajdę normalną robotę na zachodzie ( ͡°
@nochybaniebardzo: dzięki za ofertę ale tak jak pisałem, szukam najlepiej z okolic #torun ewentualnie #bydgoszcz żeby nie zasuwać do klamota przez całą Polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i 6 tysięcy z palcem w nosie dostanę za dwa tygodnie roboty u Niemca więc w Polsce chcę pojeździć tylko tyle żeby się z robotą na zestawach otrzaskać
@SzalonyBusiarz: w dawtransie z Torunia kolega jeździ i sobie chwali. System 2/2 i oczywiście dojazd busem do Niemiec. Mówił ze koło 4800 wyciąga. Jazda głównie do fabryk samochodów i między magazynami.