Wpis z mikrobloga

@Cromm: ja #!$%@?ę jak złamiesz żebro to po prostu kładziesz się na drugim boku i rzucasz #!$%@? przez kilka tygodni jak zakaszlesz. Do tego znieczulenie jakie lubisz i działasz, a na #!$%@? fizyczny w Januszexie i tak nie ma nikogo na Twoje miejsce bo Saszki wolą Ubera więc bierz spokojnie L4. A przede wszystkim nie bądź #!$%@?ą, to tylko żebro, tego się nawet w gips nie kładzie, jak z przemieszczeniem to
@Adolf_HODLer: No przeciez taki mam plan bo to nic mnie nie boli chyba ze zacisne sobie pas na maxa albo spie na lewym boku xD w srode ide po nowe l4 na 6 tygodni i bede sobie robil ciagi bez pasa dopoki sie nie zrosnie. Zawody w ciagach>jakies zebro na kiju
@Cromm: tylko mówię uważaj jak kaszlesz i sobie przytrzymuj, a jakbyś sobie musiał wsadzić z powrotem to przytrzymujesz mocno i głęboki wdech jak tylko się da. Pozdro Miras, 2-3 tygodnie i przestanie #!$%@?ć. Za 3 miesiące zapomnisz że miałeś. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@markov90: 83kg. I nie, 200 za mało na topke i to tylko mój taki mały cel treningowy xd. Zbyt mocno nie nastawiam się na wynik bo to będą moje jakiekolwiek pierwsze zawody w życiu. Póki co chce się sprawdzić jak to jest na zawodach.