Wpis z mikrobloga

Jako że tow. @Need nie pozwoli mi odpowiedzieć w jego wpisie, bo chce mieć ostatnie słowo, albo prawda zbytnio w oczy kole, to odpisuję u siebie.

Tagi z oryginalnego wpisu: #bekazpisu #neuropa #4konserwy #polska #polityka

Dobra powiem wprost, bo już nie mam cierpliwości albo upadłeś na tą małą łepetynę albo płacą ci za bycie trollem i pisaniem takich bzdur. Obstawiam na drugą opcję.

Wiadomo, każdy kto myśli samodzielnie to opłacany agent.

Wytłumaczę jeszcze raz jak krowie na rowie, gdyby nie Kaczyński i jego mokry sen państwa takiego jakie on chce, niszczenie sądownictwa, pompowanie grubej kasy w tube propagandową i jeszcze długa lista http://100aferpis.pl/

to by nawet nikt tego wpisu na r/europe nie musiał dodawać, więc tak, to wina PiSu.
Musiał dodawać? Dlaczego? Ktoś go zmusił? PiS mu kazał? Co by się stało gdyby nie dodał? No i najważniejsze pytanie, po co w ogóle dodał taki wpis?

Stosujesz tutaj retorykę, że to wina wrzucającego to zdjęcia na reddita i próbujesz obrócić kota ogonem to jest tak absurdalne, że aż nie wierzę w to co czytam.

Wyjdź czasem z tej swojej bańki informacyjnej i zrozum, że większości ludzi absolutnie nic nie obchodzi, co się dzieje w polskim parlamencie, a już zwłaszcza ludzi za granicą, tak samo jak ciebie nic nie obchodzi, co się wyprawia w parlamencie słowackim czy uzbekistańskim. Gdyby nikt tego zdjęcia nie wrzucił na Reddit, to nikt nigdy by się o tym nawet nie dowiedział.

Zrozum, że to zdjęcie nie zostało dodane przez nikogo zza granicy, tylko przez kogoś z Polski, kogoś z opozycji, tylko po to, żeby móc na nim uprawiać propagandę i krzyczeć, tak jak ty teraz, "patrzcie co o nas za granicą mówią! patrzcie jak Kaczyński i spółka niszczą nasz wizerunek za granicą!". To publiczne pranie brudów, żeby wykorzystywać je do politycznych gierek.

Wcale bym się nie zdziwił, gdybyś to ty był autorem tego wpisu na Reddit.
ibilon - Jako że tow. @Need nie pozwoli mi odpowiedzieć w jego wpisie, bo chce mieć o...

źródło: comment_1581692058I9gonOX7Cu9sq99KV0jHyb.jpg

Pobierz
  • 5
@ibilon:

Za ten fragment zostałeś usunięty, bo to są zwykłe kłamstwa

Wyjdź czasem z tej swojej bańki informacyjnej i zrozum, że większości ludzi absolutnie nic nie obchodzi, co się dzieje w polskim parlamencie, a już zwłaszcza ludzi za granicą, tak samo jak ciebie nic nie obchodzi, co się wyprawia w parlamencie słowackim czy uzbekistańskim. Gdyby nikt tego zdjęcia nie wrzucił na Reddit, to nikt nigdy by się o tym nawet nie
@ibilon:

Dodam więcej

Wyjdź czasem z tej swojej bańki informacyjnej i zrozum, że większości ludzi absolutnie nic nie obchodzi, co się dzieje w polskim parlamencie, a już zwłaszcza ludzi za granicą, tak samo jak ciebie nic nie obchodzi, co się wyprawia w parlamencie słowackim czy uzbekistańskim. Gdyby nikt tego zdjęcia nie wrzucił na Reddit, to nikt nigdy by się o tym nawet nie dowiedział.


Jeszcze do tego fragmentu, gdyby ludzi to
Na r/europe prawie zawsze pojawią się podobne newsy z danych krajów jak na np Węgry, Francja itd.

@Need: A ja tobie tłumaczę, że te newsy są dodawane przez ludzi z tych krajów.

To ty zrozum, że innego sposobu w tym momencie nie ma jak zaczynamy u siebie mieć miękki autorytaryzm.

To najpierw wyzywasz mnie od trolli i oskarżasz o kłamstwa, a teraz przyznajesz mi rację? Tak jak pisałem, to nie żaden
@ibilon: Dalej nie odnosisz się do mojego argumentu tylko sobie ładnie wybiórczo wybierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będę cię przekonywał, bo jednak partyjne szekle lub po prostu zwykła głupota więcej dla ciebie znaczą, bajo.
Dalej nie odnosisz się do mojego argumentu tylko sobie ładnie wybiórczo wybierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Need: Tak jak ty "wybiórczo wybrałeś" sobie moje komentarze w swoim wpisie, a wszystkie, które nie pasowały do twojej narracji pousuwałeś?
Tak jak ty teraz ignorujesz fakt, że wymsknęło się tobie i niechcący przyznałeś mi rację?

Chcesz żebym się odniósł do wszystkiego co napisałeś? Proszę bardzo:

Jeszcze do tego fragmentu, gdyby