Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i pozerstwa

1. Ileś lat temu nagle wydziarał się, pofarbował włosy bo taki wizerunek wymyśliła mu jego ówczesna dziewczyna Roksana. Jego wizerunek nie ewoluował, tylko po prostu uznał że wtedy się lepiej sprzeda i praktycznie z dnia na dzień się zmienił.

2. Nagrywa wywiad duży w maluchu, ale nie autoryzuje go bo uznaje że kiepsko wypadł. Takich numerów chyba nawet inst-girl nie odstawiają
https://www.youtube.com/watch?v=W7L2syU_i94

3. Tworzy wizerunek aspołecznego introwertyka z depresją bo to staje się modne i bardziej się wyróżnia na scenie autotunowej muzyki niż tatuże i kolorowe włosy. Żyjemy w #!$%@? czasach gdy nawet depresja jest elementem marketingu.

I na ironię nagrywa muzykę w nurcie hiphowym, nurcie którego fundamentami była prawda i autentyczność a nie "15. tekst o tym że się zakochałem w mariolce".

#muzyka #polska #hiphop
M.....k - Dla mnie ten gość jest uosobieniem tego czym gardzę czyli sztuczności i poz...

źródło: comment_1581943761M8V42JYkRC7UHgRxpKTsxA.jpg

Pobierz
  • 132
@Mr_kolek: Nie zesraj sie, kto nie jest sztuczny, gosc jest bardzo inteligentnym biznesmenem a dopiero potem muzykiem, do Polski docieraja trendy wolniej. Robi to co dziala zagranica teraz tez. Idzie w slady emotraperow i jego targetem beda teraz smutne alternatywki. W dodatku odnosi sie do poczatkow kariery kiedy byl zwyklym smutnym chlopaczkiem, co jest fajne i dosc osobiste, a przy okazji ma beke z ludzi
@Mr_kolek: ale wiesz o tym, że tu chodzi o kasę i tak to działa od wielu, wielu lat, bo sam marketing to czasami jedna prosta zasada - nieważne co mówią, ważne żeby mówili. Po to wszelkiego rodzaju artyści, piosenkarze, aktorzy itd. od lat wywołują skandale, schodzą się i rozchodzą, farbują włosy, robią tatuaże bo nic nie napędza popularności jak kontrowersja i plotka. Nawet jak jesteś dobry, ale w #!$%@? nudny to
. I możesz nim gardzić, ale tak wygląda showbiznes i robienie mamony i jestem przekonany, że działa to tak samo teraz, jak 2000 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@frikuu: Jasne ze tak. Nie bez powodu ci sami raperzy ktorzy byli popularni 5-10 lat temu to teraz anonimy albo sa uznawani za klasyki. Oni nie zmienili stylistyki swoich trackow, jestem pewien ze wiele raperow ma wiecej do
@Mr_kolek: co ty #!$%@? xd. A ty jesteś taki przekonany że wiesz kim jesteś? Ile w tobie świadomego ciebie a ile programowania społecznego? Jesteś jaki jesteś bo wynika to z tego kim się otaczales i jak zostałeś wychowany czy to twój świadomy wybór? Nie ma czegoś takiego jak absolutna tożsamość, wszystko co przeżywamy wpływa na nas, a później przezywamy jeszcze więcej i to może nas zmieniać. Quebo jak się dziarał był
@Mr_kolek: Nie jestem żadnym jego wielkim fanem, ale tą nagłą zmianę wizerunku na wydziarany to sobie wziąłeś z dupy. Interesuję się freestylem, więc Quebo kojarzę od bodajże 2012, bo wtedy wziął po raz pierwszy udział w WBW i widać było jak powoli na przestrzeni lat coraz bardziej się zapełniał tatuażami. To było kilka lat a nie kilka miesięcy jak ty twierdzisz.