Wpis z mikrobloga

@Nacr00xx juz nie chciałem jeszcze polityki w to mieszać ale jak widzę "najbogatszych" to niestety wiem, że poza byciem pasożytem jesteś też lewakiem. Wydajesz się żyć w przekonaniu, że pożyczone pieniądze nie muszą być oddane bo to jakas firma pożycza. Ah ta wybiórcza lewacka moralność. Tysiące ludzie mogą być na dłuższą metę dotknięte przez głupotę ludzi twojego pokroju, nieważne skad te pieniądze pochodzą. Ja sie martwię o ich interesy, oraz może też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nacr00xx: @niezwornowazony: a mi radca powiedział że credit score to mit który można zignorować bo za każdym razem jak chcesz pożyczyć to robią badanie konta i wydatków a nie patrzą na credit score zewnętrznej firmy - robią własną analizę ryzyka.

Jeśli Cię stać na jakąś kwotę do pożyczenia to Cię stać.
16 lat bez karty kredytowej. Jedna pożyczka na £300 i jedna na cześć wartości samochodu. Reszta to mortgage, z
@TullamoreD: Czy u Ciebie rowniez Credit Karma zupelnie nie odswieza tego ile masz balance? Wlasnie splacilem 1300+ a balans od dobrego miesiaca nadal widnieje ten sam a statement w tym miesiacu bank juz ogarnal.
@1950M: Każdy przypadek zerkania do Twojej historii jest zapisywany niezależnie od celu i zakresu. Ja się logowałem w styczniu, bez problemu dostałem bez aplikowania info.
@b0dzi0: Kredit karma chyba odświeża co 6 tygodni czy jakoś tak.
@1950M: Masz jakieś ubezpieczenie rozłożone na raty? Telefon na umowę? Wynajmujesz więc masz historię adresu, płacisz rachunki, masz overdraft na koncie, płacisz council tax, jesteś zarejestrowany na voters registry, płacisz tv license - to wszystki będzie w Twoim systemie.
Kluczowy element to adres - przypilnuj żeby był wszędzie taki sam jak na council tax, wtedy wykryje Ci rachunki i to że płacisz regularnie. Ja mieszkam na mieszkaniu w podzielonym domu i
No ja czesto sie przeprowadzam, wynajmuje pokoj bez zadnej umowy, mam damochod, tel na abonament, teraz wzialem sobie kredytowke
@Nacr00xx: zarejestruj się na lokalnej liście wyborców.
Jesteś zarejestrowany w councilu czy "na pokoju" siedzisz?

Zacznij spłacać wszystko co możesz ponad stan (jeśli masz kredytówki).

Aha, i sprawdź sobie jeszcze w ClearScore twoje punkty. Używają innego liczenia, to możesz więc ciut lepiej.

Moja partnerka ma lepszy credit score niż ty a jest tu "oficjalnie" na stałe od listopada 2018 ¯\_(ツ)_/¯
@Nacr00xx: to jest twoja odpowiedź. Masz 4 karty. O co najmniej 2 za dużo. Jak chcesz mieć dobry credit score miesięcznie nie możesz zadłużyć połowy przyznanego limitu kredytowego.
@Admast: Wynajmowalem mieszkanie ale przez klopty finansowe musialem isc na pokój i teraz zadych rachunkow nie place. Niestety w Londynie ceny sa kosmiczne i za pokoj place £650. Juz myslalem o spaniu w aucie, ale jeszcze sie powstrzymuje :)