Wpis z mikrobloga

Miałem Punto I i je #!$%@?łem. Później kupiłem Punto II. Miałem je 3 lata i przeklinałem ten samochód za każdym razem jak do niego wsiadałem, ale był jednak jakiś sentyment i pokochałem troszkę te autko. Jak kupowałem następne, to myślałem nad Grande Punto, ale jednak stanęło na Golfie V.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PancakeV: 306 również mój pierwszy. Miałem w 1.9d. przez 4 lata jak nim jeździłem miał jedną ale wielką awarie. Strzelił pasek alternatora w czasie jazdy(pewnie jakaś podróba bo na allegro kupiłem conti, pasek miał może rok) i włos wciagnelo w rozrząd i była kolizja, wałek strzelił na kawałki. Ale po taniości naprawiłem i 2 lata temu poszedł na Ukrainę za 500 usd
@MyPhilosophy japdierdole co to za gloryfikacja takich gówno #!$%@? na wykopie? Bez kitu nie mam bólu dupy o to że ktoś sobie kupił popylacza na miasto ale Zaraz zbiega się podniecona grupa wykopków żeby napisać hehe a mogłeś za 10 k kupić 25, letnia klasę premium hehe , no i mógł #!$%@? , takim samochodem dalej niż na koniec miasta to jechać się nie da, ludzie jechaliście wy kiedyś sprawnym samochodem audi/mb/BMW?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MyPhilosophy: Spoko cena jak za to auto w gazie.
Z premium to w tej cenie dostał byś jedynie jakiegoś 20-letniego ulepa co premium był z 10 lat temu a teraz to gruz z logo.

Nie jest to tak śmieszny zakup jak te ostatnie wychwalanie dustera za 60k+ tylko dlatego że jest nowy gdzie w takiej cenie kilkuletnie premium jest realnym wyborem do wzięcia pod uwagę.