Wpis z mikrobloga

@PanPatolog golf 2 1985r z komputerem na monowtrysku. Kupiłem od gościa który nim dość długo nie jeździł a ze garaż zajęty to trzymał w kurniku. Jak kupowałem to nawet nie wiedziałem jaki to będzie kolor. Inna sprawa że chciałem tylko silnik a że okazał się spoko został w całości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MyPhilosophy: ach, Grande Punto. Na elce w 2009 jeździłem nową wtedy cliówką, grande i punto 2. Grande jeździło mi się najlepiej. Brałem go pod uwagę przy wyborze pierwszego auta, ale wygrało coś innego.
Szerokości, Mireczku, naprawdę fajne autko, którego nie trzeba się wstydzić :)
Miałem takiego od nowości przez 7 lat - tez moje pierwsze własne auto i naprawdę sprawdziło się mega dobrze :) w sumie bez awarii jedyne co to co 2 lata padał mi alternator ... jest kiepsko zamontowany i często pęka obudowa :( ale tak jeździć, obserwować nic się nie bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MyPhilosophy: i git, jeździj, baw się, kiedyś się przesiądziesz na coś lepszego, sam 3 lata temu zacząłem od Alfy 147 i nie opłaca mi się jej wymieniać bo w zasadzie zero z nią problemów i mi poprostu szkoda wymienić ją na coś lepszego.