Wpis z mikrobloga

Ktoś mi się przed chwilą chciał włamać do mieszkania. Chodzili po ciemku na klatce, delikatnie majstrowali przy klamce i zamku. Zadzwoniłem po niebieskich, przyjechali po 5 minutach, 2 minuty wyjaśnień, pokręcili się i pojechali. Generalnie nie polecam, bo badali chyba wszystkie mieszkania w klatce i dwie godziny siedziałem na dupie z wielkim fiskarsem w razie czego.
#zalesie #policja #bekazpodludzi #zlodzieje
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ChrystusChytrys: Jesus w takich sytuacjach zawsze mi się przypomina żenujący moment w życiu. Byłem chwilę w obcym mieście i jako, że znajoma miała chatę, w której akurat nikt nie mieszkał to mi udostępniła na kilka dni. No i jakoś 2 czy 3 dnia wracam przetyrany jak szmata i próbuje wejść do mieszkania. Klucz w zamek otwieram, a tu nic zamek ani drgnie, #!$%@?.jpg . Po chwili dopiero się połapałem, że jestem
@kaaban: serio walczylbys z gronem nieznajomych, czy schowalbys sie pod lozkiem, czy moze grzecznie im wszystko oddal podpisujac przy tym umowe? Za sam fakt, jesli udaloby im sie naruszyc np, zamek, pociagnalbym ich do odpowiedzialnosci.
@maniok: nie wiem, ale odkąd inwestor odkupił w bloku kilka mieszkań pod wynajem, wjechała tu nieznana mi dotychczas patola. Nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś na imprezie w środku tygodnia wpadł o 3 nad ranem na pomysł, żeby się pobujać po mieszkaniach sąsiadów zobaczyć jak mieszkają xD Imprezują kilka razy w tygodniu, sprowadzają dziwaczne towarzystwo, a nawet kumplują się z Ukraińcami! (wtf). Mieszkanie mam rzecz jasna ubezpieczone, ale co z tego, skoro
@ChrystusChytrys jesteś całkowicie nieodpowiedzialny. Chciałbyś kogoś zabić tym nożem? Może ci panowie nie mają na nowe adaśki, a uczciwą pracą ledwie starczy na czteropak żubra. Następnym razem zostaw im otwarte drzwi, daj się pobić do nieprzytomności (ewentualnie udawaj) i czekaj cierpliwie, aż wezmą wszystko co im potrzebne. Niepotrzebnie również dzwoniłeś po zajętych panów policjantów, którzy są zajęci wlepianiem mandatów za byle co.

! A tak na poważnie w razie konfrontacji i zrobieniu