Wpis z mikrobloga

Ktoś mi się przed chwilą chciał włamać do mieszkania. Chodzili po ciemku na klatce, delikatnie majstrowali przy klamce i zamku. Zadzwoniłem po niebieskich, przyjechali po 5 minutach, 2 minuty wyjaśnień, pokręcili się i pojechali. Generalnie nie polecam, bo badali chyba wszystkie mieszkania w klatce i dwie godziny siedziałem na dupie z wielkim fiskarsem w razie czego.
#zalesie #policja #bekazpodludzi #zlodzieje
  • 58
  • Odpowiedz
@ulomka u nas legalne, w niemczech już nie. Dostępne w sklepach z militariami. Stara kołdra, mocno naciągnięta. Bardzo grubego koca już nie przebiło, ale zostały ślady mocnego wgniecenia.
  • Odpowiedz
@ulomka cena jak na taki sprzęt jest bardzo niska. Broń jest przeznaczona do obrony miru domowego. Chodzić z tym po mieście nie byłoby komfortowe, ponieważ rewolwer jest bardzo duży.
Mam nadzieję że nigdy się nie przyda, ale jeśli byłaby taka koniecznosć to współczuję komuś tym dostać. Zakaz jest strzelania w głowę (grozi paragraf), ale jak napastnik ma kurtkę to nie ma innej możliwości ;)
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: > A tak na poważnie w razie konfrontacji i zrobieniu krzywdy złodziejowi to uwierz mi, że poszedłbyś siedzieć jak za człowieka. W tym kraju się broni przestępców....

@Matti28: te minuty przyjemności mordowania takich ludzi zrekompensowałyby mi siedzenie w kiciu.
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: Po tych spektakularnych podwyżkach ,których nadal nie dostali policjanci,nie zostały obcięte etaty. To że masz 3 policjantów na nocce wynika z tego że są wolne etaty ponieważ nie ma chętnych do pracy.
  • Odpowiedz