Wpis z mikrobloga

Pierwszy tydzień w #spedycja odchaczony. Do dzisiaj wszystko szło dobrze. #!$%@? jestem #!$%@? do łez na ankę, #!$%@?ą krowę wielką panią. Jej sie robi #!$%@? gorąco bo źle karton złożyłem. Przeprowadzka biura #!$%@?, a co ja jestem od składania kartonów? Ja manualnie nie jestem najlepszy, ale bez przesady bo ten karton nie był tragicznie zabezpieczony, jeden mi się tak źle złożył i tyle. Pewnie mnie będą szmaty obgadywać za plecami, że jestem ciotą i idiotą bo jeden karton mi się źle złożył. Nie dziwie sie że mój poprzednik dalej ciągnie l4.

Jeszcze #!$%@? te sebixy dwa co znosiły rzeczy na mnie tak #!$%@? z ukosa patrzyli (jeden nawet mnie poganiać zaczął z pakowaniem) wielkie fafarafy 170 cm wzrostu.

A #!$%@? chyba rezygnuje z tej roboty, trzy szmaty z biura nawet ze mną nie pogadają, nie mamy wspólnych tematów poza pracą, ignorują mnie (w sumie nie dziwne), a najgorsze jest to że nowe biuro jest w Cybulicach a ja nie mam za bardzo kasy na autobusy. A #!$%@? to nie będę się prosił o podwózke, niech się udławią. Wracam zapłakany do piwnicy...

#pracbaza #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #zalesie #takasytuacja #bekaztransa #transport #korposwiat
  • 9
nowe biuro jest w Cybulicach a ja nie mam za bardzo kasy na autobusy. A #!$%@? to nie będę się prosił o podwózke, niech się udławią. Wracam zapłakany do piwnicy...


@ProfesorDynamo: Przy UoP musisz zgodzić się na zmianę miejsca świadczenia pracy, więc?
@ProfesorDynamo: może podejdź na razie na luźno do tego. Nie bierz wszystkiego do siebie. Karyny w biurach to często strasznie toksyczne towarzystwo na każdym kroku prowadzące jakieś dziwne rozgrywki. Jeśli chcesz być tym spedytorem to może daj sobie czas i pochodź tam trochę a czegoś się nauczysz. Nie musisz zostać ich najlepszym przyjacielem. Nie wierzę też że będą ci dokuczać. Może za wiele oczekujesz po pierwszym tygodniu. Będziesz teraz płakał bo
@ProfesorDynamo: będzie dobrze cumplu - każdy kiedyś zaczyna, a możliwe że wkrótce zjesz te karyńska wiedzą. Serio, takie larwy w spedycji to w 95% mają tylko niewyparzoną gębę, a realnie z umiejętnosciami słabiutko( ͡° ͜ʖ ͡°)